Üçüncü Binyıl Eğitim Danışmanlık

Danışmanlık, Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Prim
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.ucuncubinyil.com/

Adres

Eski Osmanlı Sokak No:40 Kat:5 Mecidiyeköy istanbul

HakkımızdaÜçüncü Binyıl Eğitim Danışmanlık

 CAD/CAM/CAE eğitimlerinde lider olan firmamız, doğru , kaliteli ve gerçek ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde, alanında uzman mühendisler tarafından 2008 yılında kurulmuştur. En büyük özelliğimiz sadece mekanik eğitimler vermemiz ve sadece bu alanda eğitimler vermemizdir.

Bu prensiple, mühendis, yüksek mühendis, doktor eğitmenlerimizle, kadrolu bir şekilde sürekli gelişime açık, her yıl yenilenen ve geliştirilen müfredatlar ve anlaşmalı firmaların destekleriyle sektöre kalite anlayışı getirmiştir.
Üçüncü Binyıl verdiği eğitimlerde klasik eğitim metodu yerine, ‘’gerçek ihtiyaç’’ prensibini benimsemiş ve bu doğrultuda mezun olan öğrencilerimizi sektöre tamamen hazır hale getirerek, iş hayatında ilk günden itibaren başarıyı hedeflemektedir.
Tamamen eğitime odaklanmış eğitmen ve yöneticilerimizle her zaman sektördeki en ses getiren kurum olarak ve en faydalı eğitimleri vererek, eğitimlerini verdiğimiz yazılımların ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi için bu sektördeki en lider kurum olmaya, ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.