Muğla Datça İş İlanları

8 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  18.09.2020

  Estetisyen Alınacaktır

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,İzmir,Afyon,Kütahya,Eskişehir,Karabük,Balıkesir,Çanakkale,Aydın,Bursa,Yalova,Sakarya,Edirne,Ankara,Konya,Isparta ...

  28.08.2020

  23.07.2020

  23.07.2020

  23.07.2020

  23.07.2020

  23.07.2020

  Ege Bölge Sezonluk Mağaza Personeli

  Migros Ticaret A.Ş.

  İzmir,Muğla,Balıkesir,Aydın,Çanakkale,Denizli,Manisa ...

  06.05.2020

  Datça İş İlanları

  Muğla ilinin Datça ilçesi, özellikle turistik tesisleri ve doğal güzellikleri bakımından, her yıl binlerce yerli yabancı turisti ağırlayan bir bölgedir. Yine bu bölgede yer alan Palamutbükü, cafe ve restaurantları, gezilecek yerleri, Yassı Tepesi, plajları ve limanıyla en çok ilgi çeken yerlerden biridir. Sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olan Datça bölgesinde pek çok otel bulunmaktadır. Palamutbükü iş ilanları, Kariyer.net sayfalarından takip edilip, başvuru yapılabilir.

  Datça otellerinde ne gibi iş imkanı vardır?

  Datça’da pek çok turistik otel bulunmaktadır. Bellboy, resepsiyonist, temizlik personeli, aşçı, aşçı yardımcısı, aşçıbaşı, garson, otel müdürü gibi pozisyonlar için iş ilanları açılmaktadır. Datça otel iş ilanları, özellikle sezon öncesi artış göstermektedir. Sezonda bazı oteller kapalı olurken, bazıları ise 4 mevsim hizmet vermektedir.

  Datça’da işçi arayanlar ile nasıl irtibat kurulur?

  Datça’da çalışacak eleman arayan kuruluşlar, çeşitli kanallarla iş ilanları verirler. Bunlardan biri de Kariyer.net online iş arama platformudur. İş veren firmalar, açık pozisyonları doğrultusunda hazırladıkları iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden paylaşırlar. İş arayan adaylar ise, hazırlamış oldukları öz geçmişleri ile yetkinlikleri doğrultusunda bu ilanlara başvuru yaparlar. Bu sayede, oldukça kolay bir şekilde iş verenlerle iletişime geçilmiş olur.

  Datça’da garson olarak iş bulmak mümkün müdür?

  Oteller, cafe ve restaurantların en çok iş ilanı yayınladığı pozisyonlardan biri de garsonluktur. Özellikle sezonda oldukça yoğun olan bu tür işletmeler, kimi zaman part time, kimi zamansa tam zamanlı çalışmak üzere pek çok garsonu istihdam ederler. Siz de bu pozisyon için iş arıyorsanız, Kariyer.net Datça garson iş ilanları sayfasına göz atabilir, profesyonel özgeçmişinizi oluşturarak hızlıca başvuru yapabilirsiniz.