Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
40

Mersin Lojistik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Lojistik cancel
Mersin cancel
Sürat Kargo

Kurye

Sürat Kargo
İstanbul (Tümü) +56 il daha
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
VİGO TEKNOLOJİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ

Kendi Motoru İle Motorlu Kurye

VİGO TEKNOLOJİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ
İzmir +21 il daha
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin lojistik iş ilanlarında adaylarda yabancı dil kriteri aranır mı?

Mersin’de yer alan lojistik iş ilanlarına başvurarak ilgili süreçte yer alma olanağı yakalayabilirsin. Bu süreci aktif şekilde yönetebilmek için birçok farklı dil bilmen gerekir. Bu nedenle Mersin lojistik iş ilanlarında yabancı dil bilme koşuluna rastlayabilirsin. Özellikle lojistik uzmanı ve görevlisi gibi meslek dallarından herhangi biri için başvuru gerçekleştirirsen ön koşul olarak yabancı dil şartıyla karşılaşırsın.

Mersin lojistik sektöründe dönemsel/proje bazlı iş ilanları nelerdir?

Mersin lojistik sektöründe iş ilanları genel anlamda tam zamanlı çalışma şekliyle yayınlanır. Bununla beraber bazı lojistik iş ilanları dönemsel bazlı çalışma şeklinde yayınlanabilir. Dönemsel bazlı olarak çalışmak istiyorsan öncelikli olarak belirlenen zaman aralığında istenilen projeyi teslim etme odaklı çalışman gerekir. Bu bağlamda ihracat elemanı, insan kaynakları uzmanı, ücret ve yan haklar stajyeri ve uzun dönem muhasebe stajyeri dönemsel başvurabileceğin iş ilanlarından bazılarıdır. Mersin lojistik iş ilanlarında mal ve hizmet akımının güçlenmesi ve ticaret faaliyetlerinin artması adına bazı şirketler ekstra zamanlı olarak projeler düzenleyebilir, bu projelerde yer almak için Mersin dönemsel lojistik iş ilanlarına başvurabilirsin.

Mersin lojistik iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Mersin lojistik iş ilanlarına başvurmak istiyorsan öncelikli olarak Mersin'de veya Mersin sınırları içinde yer alan civar bölgelerde ikamet etmelisin. Aynı zamanda, lojistik alanına dair ilgili bölümlerden lisans veya ön lisans derecesinde mezun olmuş olman da gerekmektedir. Bunun yanı sıra Mersin’de yer alan çeşitli lojistik firmaları, adaylarından, bünyelerinde barındırdıkları departmanlarda yer alabilmeleri için birtakım eğitimlerden sertifika kazanmış olmalarını da bekleyebilirler. Bu koşullar haricinde lojistik faaliyetlerini yürütebilecek bilgiye, birikime ve deneyime sahip olman gerekebilir. Seyahat kısıtlamanın olmaması, istenilen araçları kullanabilecek belgelere sahip olman ve erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması şarlarını sağlayan kişiler Mersin lojistik iş ilanlarına başvurabilir.

Mersin lojistik sektöründe çalışmak için üniversite mezunu olmak gerekir mi?

Mersin’de lojistik iş ilanları farklı pek çok meslek dalını kapsar. Bu meslek alanlarından bazıları belli deneyimler sonucunda çalışılmasına imkân tanırken bazılarını icra etmek için eğitim şartı bulunur. Özellikle yönetici pozisyonlarında yer alan iş ilanlarına başvurmadan önce üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olman gereklidir. Üniversite mezunu olarak lojistik üzerine çalışmalar yapan şirket ve kurumlarda çalışma olanağı yakalayabilirsin. İlgili üniversitelerden mezun olman hâlinde farklı sektörlerin mal ve hizmet akışının gerçekleşmesi sürecinde yönetici olarak görev alma şansı yakalayabilirsin.