Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
25

Mersin Enerji İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Enerji cancel
Mersin cancel
SANKO ENERJİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Kumanda ve Bakım Operatörü (Mut)

SANKO ENERJİ SAN.VE TİC.A.Ş.
Mersin
Tam zamanlı
26 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş

Planlama Mühendisi - Yeni Proje

Akenerji Elektrik Üretim A.Ş
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
3 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin enerji uzman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Mersin ilinde enerji sektöründe birçok farklı pozisyonda iş ilanı bulunur. Bu pozisyonlardan bir tanesi de uzman seviyesinde yapılan alımlardır. Alınan firmaya, departmana ve mesleğe göre farklı ilanlar verilir. Enerji sektöründe pazarlama, mühendislik ve satış departmanında farklı kriterler taşıyan uzman seviyesinde iş ilanları mevcuttur. Mersin enerji sektöründe; web tasarım uzmanı, işletme mühendisi ve elektrik-elektronik mühendisi mesleklerinde uzman pozisyonunda işe alımlar yapılır. Sen de uzman pozisyonundaki iş ilanlarına ulaşmak ve aday kriterlerini incelemek için kariyer.net'i ziyaret edebilirsin.

Mersin enerji sektöründe lise mezunları için iş ilanları var mı?

Mersin enerji sektörü iş ilanlarında lise mezunu adaylar için de ilanlar mevcuttur. Lise mezunu adaylardan istenen kriterler, firmaya ve departmana bağlı olarak farklılık gösterir. Ayrıca enerji sektörünün birlikte çalıştığı; kimya, otomotiv ve finans-ekonomi sektörlerinin satış departmanlarında da lise mezunları için iş ilanları mevcuttur.

Mersin enerji sektöründe elektrik teknikeri alımı var mı?

Elektrik teknikeri; ilgili firmalarda mühendisler ve teknisyenlerle birlikte görev yapan kişilere denir. Mersin enerji sektöründe elektrik teknikeri iş ilanları mevcuttur. Elektrik teknikeri alımında adaylarda 1-10 yıl arası tecrübe aranabilir. Aranan başka bir kriter ise adayların, meslek yüksekokullarının Elektrik bölümü mezunu olmalarıdır. Sürekli/tam zamanlı çalışma şekli ile görev alan teknikerler uzman yardımcısı pozisyonunda çalışırlar. Ayrıca elektrik teknikeri iş ilanına başvurman için B sınıfı sürücü belgesine sahip olman ve aktif araç kullanabilmen gerekir. Elektrik piyasası mevzuatlarını iyi bilmen, stres altında çalışabilmen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olman aranan diğer kriterlerdendir.

Mersin'de enerji sektöründe öne çıkan meslekler nelerdir?

Mersin enerji sektöründe farklı meslek mensupları için iş ilanları bulunur. Öncelikle enerji sektöründe farklı mühendislik alanlarından mezun olan adaylar için iş ilanları mevcuttur. Enerji sektörü; başta endüstri, makine ve elektrik-elektronik mühendisleri olmak üzere birçok mühendis için iş fırsatlarının olduğu bir sektördür. Mühendisliğe dair meslekler enerji sektöründe ön plana çıkar. Bununla birlikte mekansal varlık yönetim sistemleri uzmanı, elektrik teknikeri ve pazarlama uzmanı gibi farklı iş kolları için de enerji sektöründe iş ilanları açılır.