keyboard_arrow_down
74

İzmir Buca İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Buca cancel
BANCO ÇELİK

Banco - Mağaza Satış Danışmanı (İzmir ve Manisa)

BANCO ÇELİK
İzmir +1 il daha
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Beta Konfeksiyon Tekstil San.İhr.İth.Ltd.Şti.

Tekstil Mühendisi

Beta Konfeksiyon Tekstil San.İhr.İth.Ltd.Şti.
İzmir
Tam zamanlı
3 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Buca İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Kocaeli Darıca İş İlanları , İzmir Muhasebe İş İlanları , İstanbul(Avr.) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları , Adana Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları , Bilişim İş İlanları

Buca İş İlanları

İzmir ilinin Buca ilçesi, İzmir’in en hareketli yerlerinden biridir. Baltacı Malikanesi, Papaz Okulu, Rees Köşkü, Russo Köşkü, Forbes Köşkü, Davut Fargoh Konağı gibi tarihi köşk ve binaları vardır. Doğal yapısını ve tarihini bugüne dek korumuş olan, Yaylacık Mahallesi, Dutlu Sokak ve Roman Mahallesi, Buca nostarjik sokaklarıdır. Ayrıca gelişmekte olan Buca, pek çok proje ile de gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Kariyer.net Buca iş ilanları sayfasından, bu bölge için yayınlanmış olan iş ilanlarını görüntüleyebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

İzmir Buca iş ilanları, bayan çalışanlara özel ne gibi imkanlar sunmaktadır?

Yaşlı ve hasta kişilerin bakılması, özellikle çalışan annelerin bebek ve çocuklarının bakımı, firmalarda çay ve temizlik işlerine yardımcı olunması, evde yemek yapma gibi işlerde genellikle bayan çalışan aranmaktadır. İzmir Buca iş ilanları, çaycılık yapmak isteyen kişiler için pek çok fırsat sunmaktadır. Küçük ve orta ölçekli firmalar veya genellikle çay ocaklarında çay servisi yapacak, çay demleyecek kişiler istihdam edilmektedir.

İzmir Buca iş ilanları, İzmir’in ve paralelinde Buca’nın gelişmesi ile birlikte dönüşüm göstermiştir. Önceleri küçük el sanatları, zanaatkarlık ve ticaret erbablığı ön plandayken, günümüzde, daha çok uzmanlık gerektiren işler ön plandadır.

Buca’da anaokulu ve kreş iş ilanları nasıl bulunur?

Buca iş ilanları, kreş ve anaokulları için de verilmektedir. Anaokulu ve kreşlerde öğretmen veya personel olarak çalışmak isteyen kişilerin başvurduğu bu ilanlarda, adayların, çocuklarla iletişim kurabilme, empati, sakin davranma gibi özelliklerinin olmasına çok dikkat edilir. Sinirli ve en küçük bir şeyde tepki gösteren bir adayın, çocuklarla çalışabilmesi oldukça zordur.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, yetkinliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz.