İzmir Balçova İş İlanları

28 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  14.09.2019

  13.09.2019

  13.09.2019

  13.09.2019

  13.09.2019

  13.09.2019

  13.09.2019

  12.09.2019

  06.09.2019

  05.09.2019

  29.08.2019

  Mağaza Sorumlusu

  Sektöründe Lider Firma

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),İzmir ...

  28.08.2019

  Gayrimenkul Danışmanı

  Güç Gayrimenkul Ticaret Ltd.Şti. - Remax Liva

  Ankara,İzmir,Antalya,Gaziantep,Kayseri,Muğla,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  08.08.2019

  Depo Elemanı

  Gizli Firma

  İzmir

  01.08.2019

  Balçova İş İlanları

  İzmir ilinin bir ilçesi olan Balçova’da sanayi kuruluşu bulunmaz. Bölgedeki ticari hayat küçük ve orta ölçekli işletmeler, atölyeler ve alışveriş merkezlerine dayanır. Pek çok büyük otel ve alışveriş merkezi bulunan Balçova’da, bankaların şubeleri de mevcuttur. Banka şubesi çalışanı olmak isteyen kişiler, açık pozisyonlara yetkinliklerine göre başvuru yaparlar.  İzmir Balçova iş ilanları, Kariyer.net üzerinden görüntülenebilir ve başvuru yapılabilir durumdadır.

  Balçova’da açılmış olan iş ilanlarını incelediğimizde, kasiyer, depo sorumlusu, finansal raporlama uzmanı, insan kaynakları elemanı, satış temsilcisi, kat hizmetleri müdür yardımcısı gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, dönemsel olarak değişebilmektedir.

  ‘’İzmir Balçova iş ilanları, bayan’’ olarak arattığımızda ne gibi iş ilanları kaşımıza çıkar?

  Bayanlara yönelik olan işler, genellikle çay temizlik, mutfak personelliği, bakıcılık, çağrı merkezi elemanlığı, yatılı bakıcılık, anaokulu öğretmenliği, yaşlı refakatçiliği gibi işlerdir. İzmir Balçova’da bayanlara yönelik pek çok iş bulunur.

  Balçova’da bulunan bazı marketler zinciri şubeleri de dönemsel olarak markette çalışmak üzere Kariyer.net’te iş ilanları yayınlamaktadır. Balçova iş ilanları aracılığıyla takip edilebilen açık pozisyonlar, genellikle kasiyerlik, reyon şefliği, mağaza müdürlüğü, depo elemanlığı şeklinde olmaktadır. Çoğunlukla tam zamanlı olarak çalışan market personelleri, iki vardiya halinde de çalışabilmektedirler. Bazı ek mesai gerektiren günlerde, part time market çalışanları da istihdam edilebilmektedir.

  Balçova sekreter iş ilanları nelerdir?

  Sekreter, firmanın telefonu çaldığında ilk karşılamayı yapan, firmaya gelen misafirleri karşılayan ve yönlendiren, arayan kişilerin kaydını tutan, gelen giden kargo ve evrakları takip edip, yetkilisine ulaştıran kişilerdir. Pek çok firmada mutlaka en az bir kişi sekreter olarak istihdam edilir. Balçova sekreter iş ilanları hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net ilan sayfalarına göz atabilirsiniz.

  Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net üzerinden birkaç kolay adımda özgeçmişinizi oluşturabilir, iş ilanlarına başvurabilirsiniz.