keyboard_arrow_down
908

İstanbul(Avr.) Esenyurt İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Esenyurt cancel
Rounded image
Ön Muhasebe Sorumlusu
ALAN AYDINLATMA
İstanbul(Avr.)
İlk başvuranlardan ol!
Yeni
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Rounded image
Şirket Şoförü
Sektöründe Lider Firma
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 37 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Esenyurt İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Balıkesir Ayvalık İş İlanları , Lise - Mezun İş İlanları , Tercüman İş İlanları , Bursa Tekstil İş İlanları , Yeni Mezun İş İlanları

Esenyurt İş İlanları

Büyükçekmece'den ayrılarak ilçe olan Esenyurt yaklaşık 800 bin nüfusa sahiptir. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre İstanbul'un en kalabalık ilçesidir. Türkiye'nin ise en kalabalık 6. ilçesi olarak açıklanmıştır.

Yoğun Göç Alan İlçe Esenyurt

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden biri olan Esenyurt, son yıllarda giderek artan bir ivme ile sanayi, ticaret, inşaat, bankacılık gibi pek çok sektörde gelişimini sürdürmektedir. Bazı devlet üniversitelerinin ve bazı özel üniversitelerin yerleşkelerinin bu civara taşınması, öğrencilerin ve ailelerinin ikamet olarak tercih ettiği yerler olmasını sağlamıştır. Nüfusun göçlerle artması ve yerleşim yerlerinin genişlemesi ile 2008'den itibaren ilçe statüsüne yükselen Esenyurt, hem Trakya hem de İstanbul'dan adaylar için cazip bir lokasyonda bulunmaktadır. İlçeye Anadolu'nun farklı yerlerinden göç halen devam etmektedir.

İlçede alışveriş merkezleri ve eğlence merkezleri bulunması da yatay hareketliliği artırmaktadır. Metrobüs ve Metro hatlarının geliştirilmesi sonucu bilhassa konut projelerinde önemli artış olan ilçede, yeni istihdam imkanları doğmaktadır. Önceleri gayrimenkuller bakımından neredeyse İstanbul'un en cazip fiyatlarının bulunduğu ilçede, emlak fiyatları yükselmeye başlamıştır. İlçede satış ve pazarlama, tanıtım reklam gibi alanlarda boş pozisyonlar bulunmaktadır.

Değişik Eğitim Seviyesindeki Adaylar İçin İş İmkanları

Esenyurt iş ilanları 2018 döneminde pek çok farklı pozisyon için aday arayışı olduğu görülmektedir. Esenyurt ve çevre ilçelerde faaliyet gösteren küçük veya büyük ölçekli imalathaneler, kafe restoranlar ve diğer firmalar Esenyurt iş ilanları yeni sayfasında açık pozisyonları duyurmaktadır. Hem mavi yakalılar için hem de ofislerde çalışacak olan beyaz yakalılar için verilen çok sayıda değişik iş ilanını takip ederek, Esenyurt ve çevresinde kendinize uygun işleri bulabilirsiniz.

Meslek yüksek okulu veya meslek lisesi mezunlarının başvurabilecekleri pozisyonların yanı sıra ilçede vasıfsız eleman arayan iş yerleri de mevcuttur. Esenyurt iş ilanları sayfasında, kantin görevlisi, çamaşırhane sorumlusu gibi aday arayışları görülmektedir. Lisans diploması gerektiren değişik departmanlarda değerlendirmek üzere aday arayan firmalar da oldukça fazladır. İlçedeki firmaların ilanlarında İnsan kaynakları uzmanı, gıda mühendisi, yazılım mühendisi, tercüman, muhasebeci gibi adaylar aranmaktadır. İlçeye komşu olan Avcılar ve Büyükçekmece ilçelerinde ikamet ediyorsanız satış destek uzmanı, zayıf akım teknisyeni, garson aranan ilanlara başvurabilirsiniz.