Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları

18 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Genel Başvuru

  DESMER GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET AŞ.

  Afyon,Bursa,Erzincan,Eskişehir,Kastamonu,Kayseri,Sivas,Tekirdağ,Adana,Ankara,Diyarbakır,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  27.05.2020

  27.10.2020

  22.10.2020

  30.10.2020

  Güvenlik Görevlisi

  Gizli Firma

  İzmir,Sakarya,Kocaeli,Muğla,Antalya,Bursa,Denizli,Trabzon,Zonguldak,Mersin,Kahramanmaraş,Konya,Eskişehir,Samsun,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  23.10.2020

  19.10.2020

  Merkez Güvenlik Hizmet Yöneticisi

  ISS Türkiye

  İzmir,Bursa,Antalya,Ankara,Adana,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  26.10.2020

  21.10.2020

  19.10.2020

  10.09.2020

  Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları

  Bursa ilinde pek çok irili ufaklı fabrika ve sanayi bölgesi mevcuttur. Ayrıca son dönemlerde Bursa’da yeni alışveriş merkezleri de açılmaktadır. Bu yerlerde asayişin sağlanabilmesi açısından güvenlik personellerine ihtiyaç duyulur. Güvenlik personelleri, sorumlu oldukları bölgedeki kişilerin, can ve mal güvenliklerinin sağlanması adına, insanları gözlemler, şüpheli gördükleri davranışları rapor eder veya uyarır, firmalara girişlerde kimlik kontrolü yapar ve alışveriş merkezi gibi yerlere şüpheli bir durumda girişlerde üst araması yapar. İnsanların yoğun olduğu yerlerde güvenlik ihtiyacı olurken, tenha olduğu yerlerde de can ve mal güvenliğinin korunabilmesi adına ihtiyaç duyulmaktadır. Silahlı ve silahsız olarak çalışan güvenlik personelleri mevcuttur. Özellikle banka güvenlik personelleri, pek çok olumsuz duruma karşı özel eğitimler almış olan personellerdir. Bursa fabrika güvenlik iş ilanları, Kariyer.net Bursa iş ilanları sayfasından takip edilip, başvuru yapılabilir.

  Bursa güvenlik şirketleri iş ilanları nelerdir?

  Güvenlik hizmetlerini profesyonel ekipman ve kadro ile veren güvenlik şirketleri de vardır. Firmalar, kimi zaman bu şirketler üzerinden güvenlik personeli temin ederler. Bursa güvenlik şirketleri iş ilanları, Bursa’nın en çok incelenen güvenlik iş ilanlarından biridir.

  Bunların haricinde, Bursa’da banka şubelerinde görevlendirilmek üzere de güvenlik personelleri işe alınmaktadır. Bursa banka güvenlik iş ilanları, bu amaçla verilmektedir.

  Bursa yatılı güvenlik iş ilanları nelerdir?

  Yatılı ilanlar, kişinin çalıştığı yer veya yakınlarında ikamet etmesi, aynı zamanda da çalışması mantığına dayanır. Bazı firmaların, çalışanına kalacak yer de temin etmesi, pek çok kişi için çok daha avantajlı olmaktadır. Bursa ilinde de bu tip ilanlar mevcuttur.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyor ve Bursa’da ikamet ediyorsanız, Kariyer.net Bursa güvenlik amiri iş ilanları sayfasını görüntüleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.