Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
548

Balıkesir İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Balıkesir cancel
ESAN

Projeler Yöneticisi

ESAN
Balıkesir
Tam zamanlı
24 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 22 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Balıkesir İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Bursa İnegöl İş İlanları , Erzurum İş İlanları , Engelli İş İlanları , İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları , Manisa Akhisar İş İlanları

Balıkesir İş İlanları

Balıkesir, Güney Marmara bölümünde yer alan, bazı ilçeleri Ege denizi, büyük bir bölümü de Marmara denizi kıyısında olan doğa güzelliği bakımından zengin bir şehirdir. İl merkezi ve bazı ilçeleri içte kaldığından denize kıyısı yoktur. Bununla birlikte Altınoluk, Burhaniye, Erdek, Edremit, Ayvalık gibi sahil şeridinde yer alan kesimler, turizm potansiyeli bakımından zengindir. İş ilanları Balıkesir Bandırma olarak arama yaptığınızda pek çok ilana rastlayabilirsiniz. Bandırma, bölgenin liman ilçelerinden biri olarak denizcilik ve üretim sektörüyle ilgili iş potansiyeline sahiptir.

Tatilcilerin Tercih Ettikleri İlçelerde İş İmkanları

Nisan ayında başlayan hareketliliği, Kasım ayına kadar süren kentin sahil ilçelerinde, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar, Balıkesir iş ilanları kategorisinde ilan yayınlamaktadır. Sezon boyunca satış, pazarlama, yeme içme, otelcilik alanlarında çok sayıda ilana rastlamak mümkündür. Balıkesir iş ilanları garson veya satış elemanı aramalarında, restoranlarda ve hızlı tüketim sektöründe açık pozisyonlar olduğu görülmektedir. İnşaat, konaklama alanında faaliyet gösteren firmalar ve müşteri hizmetleri alanında çalışan şirketler de ilan sayfalarında yer bulmaktadır. Çağrı merkezi süpervizörü, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi tecrübeli tecrübesiz adayların başvurabilecekleri işleri de görebilirsiniz. Aynı zamanda konut projeleri ve sanayi yatırımlarıyla da ön planda olan şehirde, şantiye şefi, jeoloji mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı gibi farklı pozisyonlarda Balıkesir iş ilanları yeni aramaları yapabilirsiniz.

Değişik Sektörlerde İş Bulma İmkanları

Balıkesir iş ilanları 2018 döneminde bölgede, hem üniversite lisans mezunu hem de ön lisans mezunu adaylara yönelik yayınlar bulunmaktadır. Dönem içinde öğretmen, mühendis, işletmeci gibi adaylara uygun ilanlar yayınlanmaktadır. Meslek lisesi veya meslek yüksek okulu çıkışlı değişik branşlarda adaylar için uygun pozisyonlara rastlanmaktadır. Balıkesir Sürücü ilanları arasında traktör şoförü, mobil vinç operatörü gibi pozisyonlar açıktır. Bölgeye özel eleman arayışlarının yanı sıra genel eleman ilanlarını da gözden geçirebilirsiniz. Hostes, plasiyer, satış danışmanı, gemi elemanı, tıbbi tanıtım temsilcisi gibi pozisyonları değerlendirerek eğitim ve tecrübenize uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir veya ilçelerinde iyi bir pozisyona yerleşerek kendinize yepyeni bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir’de en çok hangi alanda iş imkanı bulunur?

Balıkesir’in ekonomik faaliyetlerine bakıldığında en çok ilgilenilen alanın tarım olduğu görülür. Nüfusun yaklaşık olarak %80’lik oranı tarım ile ilgilenir. Tarım sektörü için çeşitli iş ilanları bulmak da mümkün olur. Diğer bir ekonomik faaliyet ise tarıma dayalı sanayidir. Bu bölgede zeytin, pekmez gibi pek çok alanda üretim yapan fabrikalar bulunabilir. Turizm de Balıkesir’de oldukça yaygın olan ekonomik faaliyetlerden biridir. Turizm sektöründe de farklı pozisyonlarda iş ilanları görmek mümkündür. Bu iş ilanlarını araştırarak kendin için en uygun olan ilana yönelebilirsin.

Balıkesir’de hangi iş kolları için ilanlar bulunur?

Balıkesir’de öne çıkan meslek kollarına bakıldığında özellikle turizm alanında yöneticilik, sekreterlik, oda servisi, aşçılık, garsonluk gibi mesleklerin yoğunlukta olduğu görülür. Bu meslekleri göz önünde bulundurarak kendin için uygun olan ilanları tespit edebilir ve iş ilanlarını inceleyebilirsin. Bu bölgede tarım alanında da ilanlar verilir. Tarım, daha çok insan gücüne dayalı olan alanlardan biridir. Buna ek olarak çeşitli makineleri kullanmayı bilmek de gerekebilir. Tarım alanında vasıflı ya da vasıfsız olarak çalışabileceğin iş kolları bulman mümkündür.

Balıkesir'de hangi meslekler öne çıkar?

Balıkesir’de öne çıkan sektörlere bakıldığında oldukça fazla alan olduğunu görmek mümkün. Tarım Balıkesir’in başlıca geçim kaynaklarından biri olduğu için bu alanda yayınlanan iş ilanlarında yoğunluk görülür. Günlük, dönemsel ya da tüm zamanlı personellere ihtiyaç duyulabilir. Tarıma dayalı sanayide de bu alanda çalışacak personeller aranabilir. Bunun yanı sıra turizm sektörünün de oldukça gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle garson, aşçı, otel görevlisi gibi pek çok alanda iş ilanı bulmak mümkündür. Çalışmak istediğin alana ve pozisyona bağlı olarak iş ilanlarını inceleyebilirsin.

Balıkesir'de nasıl iş bulurum?

Balıkesir, iş ilanları bakımından en zengin şehirlerden biridir. Tecrübelerine ve ilgili olduğun konulara bağlı olarak istediğin alanda görev alabilmen mümkün olur. Sanayi sektöründe de birçok insan çeşitli alanlarda görev alır. İstediğin meslek grubunu tespit ettikten sonra bu meslek grubuna ait iş ilanlarını inceleyebilirsin. Kendin için önemli kriterleri belirleyerek bu kriterleri sağlayan iş ilanlarına başvuru yapman daha doğru bir tercih olur. Bu kriterleri Kariyer.net'in filtreleme özelliği sayesinde belirleyebilir, kendine en uygun ilanlara başvurabilirsin.