Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Taşımacılık sektöründe, sürekli gelişen ve değişen dinamikler doğrultusunda hizmette fark yaratma amacıyla çalışan Yurtiçi Lojistik; teknoloji ve insan kaynağı yatırımlarıyla sektörün önemli isimlerinden biri olmayı başardı.


Arıkanlı Holding bünyesinde 2002 yılında kurulan Yurtiçi Lojistik; tecrübesi ve kalite anlayışıyla bugün ülke genelinde 16 şehirde 100.000 m²’yi aşkın depolama alanında hizmet veriyor. Şirket başta beyaz eşya, tekstil, perakende gıda, otomotiv,  madeni yağ vb. ürünleri, paletli taşıma da dahil olmak üzere, farklı sektörlerin tedarik zinciri yönetimi, dağıtımı ve depolama ihtiyaçlarına yönelik esnek çözümler üretmektedir.

Genel Merkezi İstanbul Maslak’ta bulunan Yurtiçi Lojistik, Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubu’nun lojistik sektöründeki deneyimi ve güçlü uzman ekibiyle, tüm lojistik çözümlerin yeni bir yapılandırmayla aynı çatı altında toplanması felsefesi ile kuruldu.

FIATA ve IATA üyesi olan Yurtiçi    Lojistik, Avrupa ülkeleri ve komşu ülkeler başta olmak üzere dünyanın her köşesinden tüm taşıma modlarında her tip ve hacimde yük taşımacılığı yapan Forwarder hizmetlerini de sunuyor.

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ve L1, R2 belgeleri ile Yurtiçi Lojistik; iş ortaklarına yüksek kalitede hizmet sunabilmek için organize lojistik merkezleri, ulusal ve uluslararası entegre dağıtım ve kalite kontrolünü içeren katma değerli hizmet servisleri ile çoklu depolamaya ilave olarak yerel deneyim ve bilgiyi bir arada sunuyor.Her geçen gün büyüyen ve gelişen şirketimizin İzmir lokasyonunda değerlendirilmek üzere; Satış Uzmanı aramaktayız.


SATIŞ UZMANI
 

 • NİTELİKLER

  ·         Üniversite mezunu,

  ·         Aktif Saha ve Parsiyel Satışta en az 1 yıl tecrübeli, (Lojistik sektöründe deneyim sahibi olmalı)

  ·         Müşteri portföyü olan, (tercih sebebidir)

  ·         Yeni müşteriler bulma konusunda Pazar araştırması ve analiz yapabilecek,

  ·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,

  ·         Müşteri odaklı, aktif, dinamik ve sonuç odaklı,

  ·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen

   


İŞ TANIMI

·         Görevlendirildiği bölgedeki mevcut müşterilerle sürekli iletişimde olarak iş hacimlerinin arttırmak,

·         Yeni müşteri kazanımlarıyla bölgesinin satış bütçesinin ve hedefinin gerçekleştirilmesini sağlamak,

·         Bölgesindeki müşterilerin sektörel analizlerini yapmak,

·         Müşterilerinin lojistik hizmet ihtiyaçlarını belirlemek ve potansiyel doğrultusunda satış oranlarını arttırmak,

·         Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek ihtiyaçları belirleyip, belirlenen hizmetlerimizden müşteriye uygun olan çözüm önerilerini müşteriye sunmak,

·         İlk görüşme üzerinde müşteri ihtiyaçlarına ait veri olarak tüm detayları edinmek, sonrasında operasyon birimleri ile koordine sağlayarak ihtiyaçların alt yapı oluşumu ile müşteriye gerekli hizmet modelini sunmak ve müşteri kazanımını sağlamak,

·         Pazar araştırmaları ve sahadan gelen verilerle belirlenen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni hizmet fizibilite çalışmalarını hazırlamak,

·         Yeni hizmet üretimini projelendirmek,

·         Projenin tamamlanmasının ardından projeyi teklife dönüştürmek.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri