Bireysel Satış Temsilcisi Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli(Gebze), Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

- Vergi hukuku eğitimi almış olan üniversitelerin iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilimler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan en az lisans seviyesinde mezun olanlar arasından yetiştirilmek üzere yarışma ve yeterlilik sınavıyla yeteri kadar bireysel satış tecrübesine sahipVergi Mükellefi Savunucuları” alınacaktır.


- Eskiden Bankacılık Sektöründe, Sigorta Sektöründe, Emlak Sektöründe, Finansal Danışman ve/veya Bireysel Satış Temsilcisi vb. sektörlerde çalışıp ayrılan kişiler tercih sebebidir.


- Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Gümrük Müşavirliği, Muhasebe alanında vb. firmalarda çalışan personel ve müşavirler tercih sebebidir.


- Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği , mükelleflerin her türlü cezaya maruz kalması nedeniyle mükelleflerin sorunlarını en iyi bilen ve çözüm üretebilen, değerli ve deneyimli üstadlarımız, emekli vergi hakimleri, emekli maliyeciler, eski vergi müfettişleri, mali müşavirler ve vergi mükellefleri ile birlikte Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde 2013 yılında kuruldu.


- Ülkemizde Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği bu amaçla kurulmuş ve bu biçimde faaliyet gösteren ilk ve tek dernektir.


- Genel Merkez için Gebze ikamet edenler tercih edilmek ile birlikte eğitimden sonra Türkiye genelinde görevlendirmeler yapılacaktır.


·       MS Office programlarına hakim, 

·       CRM bilgisi olan, 

·       Planlama ve organizasyon yeteneği olan,

·       İş takipçisi ve sonuç odaklı,

·       Müşteri memnuniyetini benimseyen, 

·       Takım çalışmasına yatkın,

·       İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, 

·       Kendine güvenen, görünümüne özen gösteren, 

·       Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış, 

·       Tercihen sektör deneyimi olan kişilerin başvurularını bekliyoruz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Dernekler

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.30 - 18.30

Haftasonu (Cumartesi) 08.30 - 18.30

Haftasonu (Pazar) -

Çalışan Sayısı:

1-24