Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

TEB Pratik İşlem Yetkilisi

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

13 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En çok 2 yıl tecrübeli

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En çok 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Finans

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TEB tarafından geliştirilen Turbo ve Jet isimlerindeki yeni nesil cihazlar şubelerimize yerleştirildiklerinde cihazların bulunduğu alan “Pratik Şube” alanı olarak isimlendirilmektedir. 


Pratik Şube alanlarına kurulan cihazlardan yapılacak işlemler ise Genel Müdürlük Dudullu lokasyonunda bulunan TEB PRATİK İŞLEM BİRİMİ tarafından gerçekleştirilmektedir.


 TEB PRATİK İŞLEM BİRİMİ tarafından yapılacak işlemlerin gerçekleştirilmesini/yönetimini; iletişimi güçlü, yeniliklere açık, enerjik ve heyecanlı ekip arkadaşlarımızla beraber gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz.


Genel Nitelikler

 • Bankacılık ile ilgili bölümlerden mezun,
 • Müşteri ilişkileri alanında max. 2 yıl deneyimli,
 • Görüntülü görüşme ile uzaktan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilecek,
 • Görüntülü görüşme ile aktif satış yapabilecek,
 • Değişen teknolojik gelişmelere hızlıca adapte olabilecek,
 • Etkin iletişim kurabilen, iletişim ve koordinasyon becerileri güçlü,
 • Kamera, Telefon veya yüz yüze iletişim konusunda kendisine güvenen,
 • Kulaklık kullanımına engel bir durumu bulunmayan,
 • Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Problem çözme, sorgulama yönü kuvvetli,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Bankacılık İşlemleri Yetkilisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Maaşları Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Nasıl Olunur? Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Nedir? Bankacılık İşlemleri Yetkilisi İş İlanları
Hakkımızda

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Şirket Sayfasına Git

Bankacılık İşlemleri Yetkilisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Maaşları Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Nasıl Olunur? Bankacılık İşlemleri Yetkilisi Nedir? Bankacılık İşlemleri Yetkilisi İş İlanları