Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Anadolu Bağdat Demiryolları Kumpanyası tarafından 1900 yılında inşaatına başlanılan Derince Limanı, 1904 yılında işletmeye açılarak,1953 yılında Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesine devredilmiştir. Mart 2015 itibariyle özelleştirme kapsamında liman Safi Holding bünyesinde yer alan Safi Derince Uluslararası Liman İşletmeciliği yönetimiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bu büyük projede görev almak, Safi Holding ailesine katılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip " Bilgi İşlem Müdürü "aramaktayız.
 • Liman işletmelerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,
 • Konteyner takip sistemleri konusunda bilgi sahibi,
 • Terminal İşletme Sistemi (TOS) ile birlikte liman işletmelerinde kullanılan makinaların sistemsel bakım ve ERP işlemlerinin kurulum ve işletmesinde aktif görev almış,
 • Tercihen belirtilen konularda kurulum aşamalarında bulunmuş,
 • Üniversitelerin ilgili lisans/yüksek lisans bölümlerinden mezun,
 • Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,
 • Ekip çalışması ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • İnovatif, kreatif ve gerektiğinde sorumluluk alarak mevcut sistemde öncü rol alabilecek,
 • Tercihen Kocaeli ilinde ikamet eden.
 


İŞ TANIMI

Ana hatları " Bilgi İşlem Müdürü " nün görev tanımı;
 • Ulusal ve Uluslararası gelişmeleri, IT ve şirket sektöründeki en iyi uygulamaları, organizasyon içerisinde ve dışarıda oluşan tehdit ve fırsatları takip etmek, bunları iş ihtiyaçları ve Şirket menfaatleri doğrultusunda en uygun şekilde yönlendirmek, şirket yönetimine sunmak ve uygulanmasını sağlamak.
 
 • Şirket iletişim altyapısı, donanım, sistem işletimi ve yardım masası ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelendirilmesi, gerçekleştirilmesi faaliyetlerini yönlendirmek, var olan sistemlerin ve altyapının sürekliliğini ve geliştirmesini sağlamak, kullanıcı desteğini sağlamak ve gerekli eğitimleri vermek; Bilgi sistem altyapısının (işletim sistemleri, güvenlik, network, telekomünikasyon, e-posta platformu, donanımlar, internet) tasarımı, projelendirilmesi, kurulumu, işletimi, bakımı ve desteği sağlamak.
 
 • Şirket yazılım ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelendirilmesi, gerçekleştirilmesi faaliyetlerini yönlendirmek,var olan sistemlerin devamlılığını ve geliştirmesini sağlamak, yazılımların kullanıcı desteğini ve eğitiminin verilmesini sağlamak; Bilgi sistem yazılımlarının tasarımı, projelendirilmesi, geliştirilmesi ve bakımını sağlamak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Liman İşletmeleri ve Hizmetleri