Gayrimenkul Danışmanı - REMAX PREMIUM REMAX Premium

Ankara(Merkez, Elmadağ, Gölbaşı, Kahramankazan, Sincan, Akyurt, Etimesgut, Mehmet Akif Ersoy, 100.Yıl, Çankaya, Sıhhıye, Beytepe, Beşevler, Bakanlıklar, Yenimahalle, Aşağı Ayrancı, Yukarı Ayrancı, Şaşmaz, Altındağ, Keçiören, Mamak, Pursaklar)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

"RE/MAX Premium'a Katılın…" Kazananlar arasında yerinizi alın… 

RE/MAX Premium kurumsal markasının çatısı altında, emlak pazarlama sektöründe gayrimenkul danışmanı olmak isteyen, girişimci vizyon ve ruha sahip, iletişim becerileri yüksek, RE/MAX eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek, ekibimizi genişletmek amacıyla Bay/Bayan gayrimenkul danışmanları / gayrimenkul danışmanı adayları aramaktayız. 

SIK SORULAN SORULAR 

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş midir ? 

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyet, kurumsal olmama ve diğer zorluklarını yaşamak yerine, RE/MAX Premium çatısı altında tüm bu zorlukları yaşamadan, tüm gerekli eğitimleri alabilme, kurumsal markanın gücünü ve network ağını kullanabilme imkanları ile müşterilerinize modern bir ofiste çok daha profesyonel hizmeti verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile bir maaş geliriniz olmaz, performansınız ile doğru orantılı olarak her satış/kiralama işleminizden RE/MAX yüksek paylaşım oranları üzerinden maaşla karşılaştırılamayacak kadar yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanı olarak ne kadar kazanırım ? 

Bu soruya rakamsal olarak bir cevap vermek mümkün değildir. RE/MAX Premium, gayrimenkul danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. Kazancınız tamamen sizin performansınızla, satış ve pazarlama becerilerinizle doğru orantılıdır. 

RE/MAX müşterilerinden, satış işlemlerinde %4+KDV, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli+KDV hizmet bedeli alır. RE/MAX çalışma sisteminde sonuçlandırdığınız satış/kiralama işlemlerinden elde edilen hizmet bedellerinin yarısı gayrimenkul danışmanı olarak sizin kazancınız olur. RE/MAX bünyesinde başarılı olan, yıllık 1 milyon TL’nin üzerinde kazanç elde eden gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır. 

RE/MAX çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan, bu sektörde kendini sürekli geliştiren, iletişim kabiliyetleri yüksek gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta ve maaş ile karşılaştırılamayacak yüksek kazançlar elde etmektedirler. 

Gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gereklimidir ? 

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta RE/MAX Türkiye Power Start başlangıç eğitimi ve RE/MAX Premium oryantasyon sürecinde verilir. Bu eğitimleri alarak, sektörde hiç tecrübeniz olmasa dahi, kısa sürede portföyler edinebilecek, müşterilerinize hizmet verebilecek seviyeye gelirsiniz. 

Bu sektördeki gelişiminizde katkı sağlayacak uzmanlık eğitimleri de her zaman RE/MAX bünyesinde mevcuttur ve dilediklerinize her zaman katılabilirsiniz. 

Gayrimenkul danışmanı olmak için araç kullanabilmem ve araç sahibi olmam gerekli midir? 

Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya ve müşterilerinize hizmet vermeye başladığınızda, araç sahibi olmanız, size çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlar. Randevularınıza zamanında yetişebilmek, müşterilerinize yer gösterimlerinde hızlı çözümler üretebilmek müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Bu nedenle araç sahibi olmanız, işinizi kolaylaştıracak önemli bir etkendir. Ekibimize katılacak gayrimenkul danışmanlarının araç kullanabilmesi, araç sahibi olması veya temin edebilmesi bu sebeplerden dolayı tercihimizdir. 

RE/MAX Premium Gayrimenkul danışmanı olmanın maliyeti ne kadardır? Giderleri nelerdir? 

RE/MAX Türkiye 5 günlük Power Start Zorunlu Başlangıç Eğitimi – 1415 TL 

RE/MAX Türkiye Yıllık Aidatı (İlk yıl için) - 580 TL 

RE/MAX Premium Ofis Ücreti (3. aydan sonra başlar) – 470 TL / Ay 

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanı olmanın sabit giderleri bunlardır. Sabit olmayan, çalışacağınız portföy sayılarınız ile orantılı pazarlama giderleriniz de (Branda, ilan, ulaşım giderleri…gibi) olacaktır. 

Bu giderler sahip olacağınız müşteriler edinirken ve müşterilerinize hizmet verirken kullanacağınız RE/MAX marka avantajları ve kolaylıkları ve gayrimenkul danışmanlığının yüksek gelir/kazanç potansiyeli de düşünüldüğünde küçük giderlerdir. 

RE/MAX Premium Gayrimenkul danışmanı olarak vergi mükellefi olmam gerekir mi? 

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanları ile karşılıklı imzalanan, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi ile resmi olarak çalışır ve aramızdaki tüm hizmet bedeli paylaşımlarını resmi olarak faturalar ile yapılır. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarından, resmi olarak fatura kesebilmeleri için, 3 ay içerisinde bir şahış şirketi açarak vergi mükellefi olmalarını ister. 

RE/MAX Premium Gayrimenkul Danışmanı olmak için nasıl başvururum , süreç nasıl işler ? 

İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Premium çatısı altında gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdiğinizde, ilanımıza başvurunuzu yapınız. Başvurunuzu doğru değerlendirebilmemiz için, başvurunuz esnasında online olarak size yöneltilecek soruları eksiksiz cevaplamaya özen gösteriniz. 

Başvurunuz tarafımıza ulaştığında, çok kısa süre içerisinde incelenecek ve olumlu bulunan adaylar telefon ile aranarak görüşme için ofisimize davet edilecektir. Görüşme ve değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi imzalanarak, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı kaydı ve başlangıç eğitimi kayıtları yapılarak ekibimize katılacak, kısa sürede eğitimlerini alarak bizimle çalışmaya başlayabileceklerdir. 

Hedefleri yüksek, rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olmak isteyen gayrimenkul danışmanları, RE/MAX Premium’u seçiyor ! Siz de gayrimenkul pazarlama sektöründe, başarılı bir gayrimenkul danışmanı olarak ekibimizde yer almak isterseniz başvurunuzu hemen yapınız ! 

*** GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ DEĞİL, GELİR PAYLAŞIMI ESASINA DAYALI, KENDİ PERFORMANSINIZLA ORANTILI YÜKSEK GELİRLER/PRİM ELDE EDEBİLECEĞİNİZ GÜNÜMÜZÜN EN POPÜLER MESLEKLERİNDEN BİRİSİDİR. BU NEDENLE SABİT MAAŞ BEKLENTİSİ OLAN ADAYLAR İÇİN UYGUN BİR MESLEK DEĞİLDİR. BU MESLEĞİN SİZE UYGUNLUĞUNU DEĞERLENDİRİRKEN VE BAŞVURUNUZU YAPARKEN BU HUSUSU ÖZELLİKLE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ. 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Emlak Geliştirme, Gayrimenkul, Emlak İşleri, Gayrimenkul Değerleme

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 09.30 - 19.00

Haftasonu (Cumartesi) 09.30 - 19.00

Haftasonu (Pazar) 12.00 - 17.00

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 1-24
Mavi Yaka: