Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Merchandiser (Kadın Ürün Grubu/Yurt Dışı)

Quzu Giyim - Setu Tekstil San. ve TİC. LTD. ŞTİ

İstanbul(Avr.)(Güngören)

İş Yerinde

İş Yerinde

5 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 15 yıl arası

Departman

Tasarım / Grafik

Tasarım / Grafik

Başvuru Sayısı

140 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 15 yıl arası

Başvuru Sayısı

140 başvuru

Departman

Tasarım / Grafik

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

• Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,

• Kadın Dokuma & Örme ürün grubuna hakim,

• Üretim takibinde en az 5 yıl deneyimli,

• Üretici firma portföyü olan,

• İyi derecede İngilizce bilen,

• Ms Office programlarına hakim,

• Ekip çalışmasına yatkın,

• İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,

• Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek.


GÖREV TANIMI

Yurtdışı müşterilerimizin koleksiyon aşamasından yüklemeye kadarki tüm süreçlerin organizasyonunu ve takibini yapmak,

Müşterilerle doğru ve akıcı iletişim kurmak,

Siparişlerin gerçekleştirilmesi sürecinde kalite, zaman ve maliyet noktalarını gözeten bir iş akışı sağlamak,

Yurtdışı fuarlarda firmayı temsil etmek ve pazar araştırmalarına katkıda bulunmak

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Merchandiser pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Merchandiser Merchandiser Maaşları Merchandiser Nasıl Olunur? Merchandiser Nedir? Merchandiser İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENENKİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında SETU TEKSTİL Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri (ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, cinsiyet, medeni durum,uyruğu),- İletişim verisi( adres, ev telefonu, cep telefonu),- Fotoğraf,- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, , referans verisi, ayrılış nedeni ve tarihi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesiamaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak QUZU TEKSTİL’ in yetkilendirmiş olduğu İNSAN KAYNAKLARI tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Özgeçmişinizde belirttiğiniz referans kişi/kişilere ait kişisel veriler (isim, soy isim, telefon, e-posta vb) için, söz konusu kişinin bilgilendirilmesi ve açık rızası(ları)nın alınması sizin sorumluluğunuzdadır. Firmamıza internet, mobil uygulamalar vb sistemler ya da fiziksel yollarla yapılan üyelik ya da iş başvurusu sırasında paylaşmış olduğunuz/oluşturduğunuz özgeçmiş ve/veya başka bir suretle referans kişisi vb gibi 3. kişilere ait bilgileri, tüzel kişiliklere ait ticari sırları ve/veya gizli bilgilerin açıklanması hususunda ilgili kişi/kurumlardan gerekli rızaların sizin tarafınızda alındığını kabul etmektesiniz. QUZU TEKSTİL bu konuda yönlendirilecek herhangi bir idari ve/veya cezai yaptırımlara karşı, yasal haklarını saklı tutmaktadır.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Mehmet Nesih Özmen, Mehmet Akif Caddesi, Defne Sk. No:3, 34173 Güngören/İstanbul adresine yazılı olarak, “güvenli elektronik imza” ile imzalanarak Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) yoluyla ……………………………… adresine veya elektronik posta üzerinden ……………………………….adresine iletebilirsiniz.Okudum, anladım. Ad Soyad/ İmza

Detaylı Bilgi

Merchandiser pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Merchandiser Merchandiser Maaşları Merchandiser Nasıl Olunur? Merchandiser Nedir? Merchandiser İş İlanları