Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Manisa'da faaliyet göstermekte olan Polinas Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş'de görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı aranmaktadır.

 

Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.  Genel Nitelikler:

·         Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler / Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,

·         Satınalma alanında en az 5 yıl tecrübesi olan,

·         İyi derecede İngilizce bilen,

·         Tercihen SAP uygulamalarına hakim,

·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

Adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 

 

Görev Tanımı:

 

·         Sorumlu olduğu kategorilerle ilgili mal ve hizmet teminini uygun kalite, uygun fiyat ve uygun zamanda, ihtiyacı belirten birimin teknik onayına ve prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmek.

·         Gerektiği durumda tedarikçilerle mal/hizmet satınalma sözleşmeleri yapmak; sözleşmenin hazırlanması için tedarikçilerle, Hukuk birimi ve ilgili teknik birimlerle gerekli koordinasyonu sağlamak, gerekli onayları almak, sözleşmeyi takip etmek, sözleşme ile ilgili bilgileri dönemsel olarak denetlemek, ilgili birimlerle koordinasyon içinde sözleşmeleri gerekirse uzatmak/bitirmek/kapsamını değiştirmek.

·         Verilen siparişlerin istenilen zamanında teslim edilmesi için nakliye işlemlerini takip etmek, siparişlerin fabrikaya zamanında ulaşmasını sağlamak.

·         Yaptığı satınalma işlemleri ile fatura kontrollerini yapmak, tedarikçi ödemelerinin zamanında yapılması için ilgili birimlerle ile koordineli çalışmak.

·         Sorumlu olduğu kategorilerle ilgili tedarikçi yönetimi yapmak.

·         Tedarikçilerle devamlı temasta bulunarak mal/hizmet ve termin kalitesini değerlendirmek, kaliteyi etkileyecek olumsuzlukların giderilmesini takip etmek ve varsa şikayet konusu aksaklıkların tekrarını önlemek hususunda gerekli tedbirleri almak ve aldırtmak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri