Yönetici Asistanı Oynurden Kimya San. A.Ş.

İstanbul(Avr.)(Avcılar, Bahçelievler, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Silivri, Beylikdüzü, Mimarsinan/Büyükçekmece, Esenyurt)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Biz kimiz ?
 
1974 yılında Densan Kimya ismiyle bir aile şirketi olarak temelleri atılan Oynurden Şirketler Grubu olarak, bugün Türkiye’nin ayakkabı sektöründe en büyük yapıştırıcı üreticisi konumundayız. Ülkemizdeki birikimimiz ve üretim tecrübemizle, 40 ülkeye ihracat yaparak sürekli büyümekteyiz.

18.000 metrekare kapalı alana sahip İstanbul’daki tesislerimizde, ISO 9001 sertifikası, Üçlü Sorumluluk (Responsible Care) ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi, AR-GE ve ÜR-GE laboratuvarları, pazarlama ve teknik becerisi yüksek ekiplerimiz ile satış öncesi ve sonrası hizmet vermeye devam ediyoruz..
Oynurden Şirketler Grubu olarak, Ayakkabı, Mobilya ve Ahşap, Tekstil, Laminasyon ve Halı, Kâğıt ve Ambalaj, Sünger, Yatak ve Döşeme, Doğaltaş ve Mozaik, Ulaşım, Filtre, İnşaat ve Zemin sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 350’ye yakın ürünü Denlaks, Denlaks Uzin ve Ribond markaları ile sunuyoruz.
Ortalama 15 yıl çalışma devamlılığına sahip, tecrübeli kadromuzla birlikte 40 yılı aşkın bir sürede sektörümüzden edindiğimiz tecrübelerimizle başarılarımızı geliştirmeye devam edeceğiz.
 
Biz kendimizden yukarıda kısaca bahsettik. Anlattıklarımız iş ilanlarının klasik bölümü doldurmak içindi. Şimdi derdimizi birde içimizden geldiği gibi anlatacak olursak;
 
Şunu çok iyi biliyoruz ki biz sabaha değil geleceğe hazırlanıyoruz ve gelecekte yanımızda olacak arkadaşlar arıyoruz.
Bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizin farkındayız. Çok sıradan olduğumuz söylenemez ve bizimle çalışacak arkadaşlarımızdan da sıradan olmayan özellikler istiyoruz.
Bazen yöneticiler aralarında konuşurken “ben düşünmeden düşünüp gelecek insan lazım” derler ya, işte biz onu arıyoruz. Deyim yerindeyse leb demeden leblebi desin istiyoruz.
Başarının tespit yapmakdan öte, çözüm üretmekten geçtiğine inanıyoruz. Bu tecrübemizle iş hayatının zorluklarını ve avantajlarını biliyoruz. Bizler bu tespitleri yapma aşamasında olan değil, bunlar karşısında çözüm önerilerini anlatacaklarla tanışmak istiyoruz.
Biz ülkemizin kanunlarına sonuna kadar bağlı kalarak, işlerimizin ve çalışan haklarının mesuliyetini taşırken, çalışma arkadaşlarımızında bu konuda aynı hassasiyeti göstermesini, mesuliyetlerinin farkında olmalarını istiyoruz.

Elbette işimizin gerektirdiği teknik bazı özellikleri siz gelmeden soracağız ki iki taraf içinde zaman kaybı olmasın. Onlar da iş tanımı kısmında;İŞ TANIMI

  • Yönetici asistanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli,
  • Ön Lisans veya Lisans mezunu,
  • İyi derecede İngilizce bilen, 
  • Ajanda yönetimi ve planlama konusunda tecrübe sahibi,
  • Seyahat ve organizasyon süreçlerine hakim,
  • MS Office programlarına hakim,
  • İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, (Tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Sefaköy, Yenibosna, Bahçelievler' in E5 güzergahında oturan)

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Kimya

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.30

Haftasonu (Cumartesi) -

Haftasonu (Pazar) -