Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Bilgi İşlem

Bilgi İşlem

Başvuru Sayısı

515 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

515 başvuru

Departman

Bilgi İşlem

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

mayaICT 1998 yılında kuruldu ve dönemin temel teknolojileri olan ses ve veri çözümleri ile sunucu kurulumu alanında  çok uluslu şirketlere operasyonel destek ve satın alma hizmetleri vermeye başladı. Marka bağımsız hizmet anlayışının temelleri bu yıllarda atıldı ve mayaICT, birlikte çalıştığı farklı ölçekteki kurumların ve farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek hale geldi.

Bugün 200 kişiye yaklaşan deneyimli kadrosu,Türkiye'nin dört bir yanında yerinde destek hizmetleri sağlayan uzman saha ekipleri ve ilk günden beri temel hedefi olan müşterilerinin IT operasyonlarını verimli hale getirme misyonuyla çalışmalarına devam ediyor. Sistem yönetimi, proje ve denetleme hizmetlerinin yanı sıra; otomasyon sistemleri, nesnelerin interneti ve artırılmış gerçeklik gibi güncel teknolojileri destek verdiği kurumların iş süreçlerine entegre ederek, Türkiye’de dijital dönüşüm öncülerinden olmayı sürdürüyor. 

 İstanbul'da görevlendirilmek üzere "Bilgi İşlem Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.


TEMEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • En az 2 yıl Bilgi Teknolojileri Sistem Destek, Helpdesk vb alanlarında tecrübeli,
 • Bilgi Teknolojileri alanında kariyer hedefleri olan,
 • Dinamik ve sorumluluk duygusu yüksek,
 • İletişim becerileri iyi olan,
 • İş takibi ve iş sonuçlandırma konusunda başarılı,
 • Dokümantasyon yapabilen ve yaptığı işi raporlayabilen,
 • Sorunlara çözüm odaklı yaklaşan ve çözüm üretebilen,
 • Döküman takip edebilecek ve anlayacak şekilde İngilizceye hakim ,
 • PC sistemleri ve donanımı konusunda bilgi sahibi,
 • PC'lerin network üzerindeki işleyişi konusunda temel bilgilere hakim,
 • Network temel bilgilerine sahip, uç birim cihazlarını kurup sorun giderebilecek nitelikte,
 • Ağ cihazlarının temel konfigürasyonlarını yapabilen,
 • Sunucuların temel konfigürasyonlarını yapabilen.

İŞ TANIMI

 • Son kullanıcı desteği ve donanım konularında yetkin olmak.
 • Donanımlar, uygulamalar ve kullanılan cihazlar için son kullanıcılara destek vermek.
 • Ms Office, Ms Windows işletim sistemleri, Temel LAN/WAN network desteği, Rutin MS Windows Server (Active Directory) ve MS Exchange desteği konularında destek vermek.
 • Arıza durumlarında ilk müdahaleyi yapmak, arızayı gidermek veya giderilmesini sağlamak için merkez ile bağlantı kurmak.
 • Kişisel bilgisayar ve bağlı donanımların envanterini takip etmek.
 • Sistem iyileştirilmesinde ve analiz edilmesinde önerilerde bulunabilmek.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Bilgi İşlem Destek Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi İşlem Destek Uzmanı Bilgi İşlem Destek Uzmanı Maaşları Bilgi İşlem Destek Uzmanı Nasıl Olunur? Bilgi İşlem Destek Uzmanı Nedir? Bilgi İşlem Destek Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

mayaICT MAYA; 1997 yılından bu yana 90 kişiye yaklaşan uzman kadrosuyla sistem entegratör , dış kaynak kullanımı , sistem desteği ve bilişim/teknoloji danışmanlığı hizmetleri vermektedir. MAYA; müşterilerinin mevcut, kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayacak çözümleri bir araya getirir ve katma değerli çözümler sunar. Bunu yaparken günümüzün rekabetçi ve kısıtlı bütçe imkanlarını gözönünde tutarak müşterilerine en yüksek ROI(Yatırım Getirisi)'ye sahip projeler geliştirir. MAYA; müşterilerinin doğru BT yönetim yaklaşımlarını belirleyebilmeleri, doğru BT altyapılarını kurmaları ve yönetmeleri ve doğru yatırımları gerçekleştirebilmeleri için kendi bilgi birikimini paylaşır ve müşterileri için çözüm ortağı rolünü üstlenir. Verdiği dış kaynak kullanımı hizmetleri ile de müşterilerinin kendi işlerine odaklanabilmesine ve bilgi teknolojilerini kendi iş alanlarında etkin bir şekilde kullanabilmelerine imkan verir. MAYA; kurulduğu günden bu yana bir çok büyük projede planlama, satınalma, kurulum ve destek hizmeti vermiş, Microsoft sistemlerinden açık kaynak kodlu sistemlere, kampüs ağlarından metropolitan ağlara bir çok projede bilgi birikimini paylaşmış ve saha deneyimlerini kullanmıştır. Microsoft, HP, IBM, DELL, Cisco, 3Com, Trend-Micro, McAfee vb. gibi sektöründe öncü birçok üreticiyle partnerlik anlaşmaları bulunan Maya bilişimdeki gücünü, birikimini ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Şirket Sayfasına Git

Bilgi İşlem Destek Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bilgi İşlem Destek Uzmanı Bilgi İşlem Destek Uzmanı Maaşları Bilgi İşlem Destek Uzmanı Nasıl Olunur? Bilgi İşlem Destek Uzmanı Nedir? Bilgi İşlem Destek Uzmanı İş İlanları