Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

MASTER SERVİS TESİS YÖNETİM A.Ş. 

Tesis Yönetim Hizmetleri konusundaki 30 yıllık tecrübeyle, 2007 yılında kurulanMASTER SERVİS, bugün İstanbul, Ankara, İzmir, İskenderun, Antakya, Gaziantep, Zonguldak, Nevşehir gibi  ülkemizin pek çok şehrinde görev yapan çalışanları ile Kurumsal Müşterilerine hizmet vermektedir.

İnsanı ve insani değerleri merkezinde tutan bakış açısı, iletişime ve eğitime verdiği önem, şeffaflık, kalite yönetim sistemleri ve iş güvenliği uygulamalarıyla desteklediği, müşteri memnuniyeti ve profesyonellik prensiplerinden ödün vermeden, hizmet verdiği her kuruma “özel” hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Alışveriş Merkezleri, Site & Toplu Konut Projeleri, Otel, hastane ve özel projelerde Genel Temizlik Yönetimi – Koruma ve Güvenlik Yönetimi  – Teknik Alt Yapı İşletimi – Peysaj / Yeşil Alan Bakım ve Yönetimi – Concierge Yönetimi – Haşere İlaçlama&  PES Kontrol Yönetimi gibi servisleri ile 360 derece Tesis Yönetim Hizmetlerini, sahip olduğu Zengin Makine- ekipman kapasite ve parkıyla, kimyasal ürün seçimlerindeki hassasiyeti ile  dünya standartlarında, çevreyi ve yaşanılan ortamı koruyan yöntem ve teknikleri ile  modern tesis yönetim hizmetine devam etmektedir.


Temizlikte hijyenin oldukça önemli olduğu, değişik büyüklük ve özelliklerdeki işletmelerin tüm yaşam koşullarına ve beklentilerine uygun hizmet yönetimi sağlayan Master Servis, Tüm kademelerdeki Uzman çalışan kadrosu ile, dünya çapında kullanılan en gelişmiş teknolojileri ülkemizde uygulamaktadır. 


MASTER SERVİS  TESİS YONETIM  'in standartları çerçevesinde, Türkiye Geneli Hizmet Projelerinin tüm operasyonel süreçlerini üstlenerek, tüm personel kadrosunu sevk ve idare edecek,  Temizlik ve Güvenlik başta olmak üzere tüm hizmetlerimizi sözleşme esaslarına  göre yürütebilecek "Operasyon Direktörü" arayışımız bulunmaktadır. 

  • Tesis Yönetimi konusunda TEMİZLİK veGÜVENLİK Operasyonlarına hakim,
  • Saha ve Merkez Operasyon Süreçleri, Proje Açılışı, Proje Yönetimi, Planlama, Koordinasyon, Bütçe Yönetimi konusunda tecrübeli 
  • Puantaj, vardiya planlama, hizmet seyir planlama, organizasyon ve uygulama sürecine hakim,
  • Firma - Müşteri İlişkilerini yönetebilecek,
  • Ekip Yönetimine hakim, liderlik becerisi olan, Personel Sevk ve İdaresinde deneyimli 
  • İleri derece de MS Office programlarını kullanabilen
  • Tercihen İngilizce bilen

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Hizmet

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 09.00 - 18.00

Çalışan Sayısı:

1-24