Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ben LC Waikiki’de İşveren Markası Uzmanı!

Şirketimi en güzel şekilde tanıtırım, üniversitelere gider, öğrenci arkadaşlarımın sorularını yanıtlar, iş dünyasına hazırlanmalarına yardımcı olurum ! 

Üniversitelerdeki hocalarımı ziyaret etmeyi, sektör-kurum projeleri geliştirmeyi öğrenci arkadaşlarıma yol göstermek olarak görürüm, bu işlerin içinde mutlaka hep yer alırım!

Şirkette çalışma arkadaşlarım için keyifli ve verimli molalar planlarım, birlikte olmaktan mutluluk duyacakları anlar yaratmak için planlar, organize eder, ölçümler bir de üzerine raporlarım!

Dijital kanallarımız çok kuvvetlidir, işveren markası kapsamındaki içerikleri ben oluştururum!

Sosyal projeler benim için sorumluluktan öte karakter özelliğimdir, dahil olurum, dahil etmek için sürekli araştırırım, planlar oluşturur, ekipler kurar, birlikte müthiş işler başarırım!

Yeniliğe meraklıyım, durursam huzursuz olurum, sürekli araştırırım, dergi karıştırır, bloglarda dolaşırım, yenilik ve verimlilik aynı noktada kesiştiğinde aksiyon alırım! Hemen şirketimize uyarlamanın yöntemlerini düşünür, ikna kabiliyetimi ustaca kullanırım! Bulduğum uluslararası kaynaklardan alıntıları okuyacak özgüvene ve İngilizce’ye sahibim :).

Kendimi size nasıl anlatsam?

Kendimi ve şirketimi anlatabileceğim sunum ve ifade yeteneğimin yanında bir de dilimize karşı özenli duruşum var, dil bilgisi konularında her zaman iyiydim!

Geçmişimde farklı bir kurumsal firma da olabilir, ajans da… Geçen 2 yıl beni LC Waikiki’ye hazırladı biliyorum!

Üniversitelerle iş birliği konusu benim uzmanlık alanım, en az 2 yıl bu işe odaklandım!

İçerik yazmak için gerekli özen, kalem, detay odaklılık benim doğal halim!

Karşımdaki kişiyi dinlerken gözlerine bakarım, tüm çabam onu anlamaktır, onu anlarsam onun dünyasını anlarım!

Niyetimizi, yapmak istediklerimizi, yaptıklarımızı yazarım, kalemim kuvvetlidir, Adobe Photshop ve Adobe Illustrator ile sanatsal bakış açımı da ilanlarımıza yansıtırım!

Başarmayı seviyorum, başarıyı ekibimle paylaşmayı daha da fazla! Birlikte çalışmanın en güzel meyvesi başarıyı da paylaşmak değil mi?

Duygulara hitap ediyorum, insanlarla konuşuyorum, ama beynimin sol yanını ıssız bırakmıyorum, analitik yanımla destekliyorum.

Bu sözler seninse, bu özelliklerdeki kişi sensen hadi başvur! Burada seninle güzel işler yapmak isteyen bir dünya LC Waikiki var!

 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri