Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir, Konya, Manisa, Muğla, Samsun, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

2 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

La Lorraine Bakery Group, Avrupa fırıncılık (unlu mamül ve pasta) sektöründe aktif olan % 100 Belçikalı bir aile işletmesidir. 80 yıllık deneyimi ve güçlü değerleriyle 4 farklı konseptte (Değirmencilik, Taze Fırıncılık, Donuk Fırıncılık, Mağazacılık) sektöre öncülük etmektedir. 5 ülkede 13 üretim tesisi ile (Belçika’da 9, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Polonya’da da birer fabrikası bulunmaktadır) 4.000’i aşkın çalışanıyla her geçen gün daha iyi bir işletme olmayı hedeflemektedir.

2014 yılından beri Türkiye'de aktif olan La Lorraine Bakery Group Avrupa tatlarıyla Türk pazarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini bir araya getirerek %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, eşsiz lezzette ve kalite de ürünler sunmaktadır. Manisa'da yüksek teknolojili üretim tesisi, İstanbul'da Satış & Pazarlama ofisi ve Türkiye'nin birçok ilinde yer alan Satış Ofisleriyle Unlu Mamüller sektörüne öncülük etmektedir.

 

Başvuru Süreci

İlanımız genel başvuru niteliğindedir.

Niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda, yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut pozisyon ihtiyaçlarını karşılaması halinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Çalışmak istediğiniz departman ve il bilgisini ekleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

La Lorraine Bakery Group is a 100% Belgian enterprise, active in the European bakery segment for the last 70 years. It exports to more than 25 countries, a large part of which via own sales branches. The bakery division consists of four business units: Fresh Bakery, Frozen Bakery and Bakery Store Concepts & Milling. The group has almost 3.000 employees.La Lorraine Bakery Group has positioned itself as one of the market leaders in frozen bake-off products being one of the most innovative company in Europe. The group is considered a pioneer in Central Europe, which now already represents one-third of its turnover.The group also strengthened itself professionally with its international team, showing a market-feeling and passion with its products and customers.La Lorraine Bakery Group has already been in Turkey since March 2014 and very ambitious about being one of the biggest bakery companies in Turkey market. There is a strong plan to transfer all European know-how, experience and excellence to give a shape to the bakery market having a local factory and strong team behind of it.The company’s motto therefore is nothing less than:A PASSION TO SHARE!If you would like to share our passion, we have some job opportunities!

Şirket Sayfasına Git

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları