Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler


  • En az 3 yıl tecrübeli
  • Kalite konusunda bilgi sahibi olan, teknik resim okuyabilen, ölçü aletlerini kullanabilen, cihaz kullanabilen. 
  • Ekip çalışmasına yatkınlık, uyumlu ve disiplinli çalışmak, İş planlama, organizasyon, işi zamanında ve tam yapma özelliğine sahip olan. 
  • Problem çözme, analiz etme ve karar verme yeteneğine sahip olan.
  • Gebze,Çayırova,Beylikbağı ve İstanbul (tuzla,pendik,kartal E-5 üzerinde) ikamet eden.

İş Tanımı

Tüm dokümanların (teknik resimler dışında) ilgili prosedür doğrultusunda bilgisayar ortamında ortak dosyada yayınlanmasını, revizyonunu ve iptalini yapmak ve takibini sağlamak. 

 Kalite kayıtları listesini güncel tutmak. 

Kalite Yönetim sisteminin ve şirket hedeflerine ulaşmanın takip edilmesi yönünde bölümlerden aylık raporları alarak(proses performans raporlarları/bölüm hedefleri) KYS raporu hazırlamak ve raporu Kalite Yönetim Müdürüne sunmak. 

Bölümlere ait kalite kayıtlarının arşive kaldırılmasını sağlamak arşivde bulundurma sürelerini takip etmek ve süresi dolan kayıtları imha etmek.

 Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin irdelenmesi yönünde yılda bir kez hazırlanan İç Tetkik planı doğrultusunda ilgili bölümlere İç Tetkik yaparak gerekli düzeltici faaliyetleri açmak,açılan tüm düzeltici faaliyetlerin takibini yapmak.

 Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin irdelenmesi yönünde yılda bir kez yapılan YGG toplantısına katılmak, YGG toplantısında kalite yönetim ile ilgili oluşabilecek yeni istek,talep,revizyon ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni uygulamaları hayata geçirmek,

YGG sonuçlarının gerçekleşip gerçekleşmediği yönünde yıl içerisinde takibini yapmak, aylık olarak Kalite Yönetim Müdürüne rapor sunmak.

 Ölçü ve test aletlerinin belirlenen periyotlarda kalibrasyonunun yapılmasını organize etmek, kayıtlarının muhafazası ve kontrolünü sağlamak.Kalibrasyonu yapılan cihazların sertifikalarını ilgili bölümlere bilgisayar üzerinde dağıtımını yapmak.

Belirlenen cihazların doğrulamasını yapmak,ilgili formlara kayıt etmek Müşteri şikayetlerini organize etmek ve gelen şikayetlere göre servis programı hazırlamak,

 Kalite Yönetim Sistemi takibinde olan tüm belgelerin (Marka Tescil belgeleri dahil) geçerlilik sürelerini takip etmek ve süresi dolan belgelerin yenileme çalışmalarını yapmak.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri