Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Ön Saha ve Market Elemanı

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.

Ankara(Çankaya, Beytepe)
29 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

97 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

97 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

OYAK Enerji bünyesinde yer alan akaryakıt sektörünün güvenilir iki markası TOTAL istasyonları ve M Oil, Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. ticari unvanı altında faaliyet göstermektedir.

Gebze, Aliağa, Tekirdağ, Marmara Ereğlisi, Ankara, Yarımca ve Samsun'da toplam 550 bin m3 kapasiteli akaryakıt ve LPG tesisleri, İzmir Çiğli’deki madeni yağ fabrikası ve TOTAL markası altında 500’ün üzerinde, M Oil markası altında da yaklaşık 400 istasyonuyla hizmet veren Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş., Türkiye akaryakıt dağıtım sektörünün 5. büyük oyuncusudur.

Şirketimiz tarafından işletilen TOTAL İstasyonlarında görevlendirilmek üzere "Ön Saha ve Market Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler:

  • Lise ve dengi okullardan mezun,
  • Vardiyalı sistemde çalışabilen,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
  • Ankara'da ikamet eden.

Sorumluluklar:

Ön Saha ve Market Elemanı , Şirketimiz tarafından işletilen TOTAL İstasyonlarındagörevlendirilecek olup, şirket kalite ve SEÇK standartlarına uygun olarak hizmet vermekten sorumlu olacaktır.


Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun)

Operasyon Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Operasyon Elemanı Operasyon Elemanı Maaşları Operasyon Elemanı Nasıl Olunur? Operasyon Elemanı Nedir? Operasyon Elemanı İş İlanları