Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş.

Ankara, Antalya(Alanya), Bursa, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli(Gebze), İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. AŞ.; Merkezi İstanbul’da bulunan, farklı şehir ve bölgelerdeki şube ve irtibat ofisleri ile  Türkiye genelinde hem sözleşmeli çözüm ortakları hem de kadrolu elemanları ile değerleme hizmeti veren, sektörün öncü, yenilikçi, farklı ve birçok uluslararası ödüllü firmasıdır.

 

EVA; SPK ve BDDK lisansına sahip olup, uluslararası alanda “Regulated by RICS” olarak da tanınmaktadır. Firmamız;  11 yıldır her türlü gayrimenkulün değerlemesi, fizibilitesi, en iyi kullanım etüdü çalışmaları, sektör araştırmaları ve raporlanması konusunda ulusal, uluslararası yatırımcılara ve finans kurumlarına, son kullanıcılara  profesyonel ve tarafsız hizmet veren, yüze yakın kadrolu personeli ve daha fazla sayıdaki sözleşmeli personeli ile büyük bir ailedir.

 Şirketimiz; Finans Kurumlarına Yönelik Gayrimenkul Değerleme Çalışmaları Yapan EVA Plus Bankalar  Departmanı kadrosunda Gayrimenkul Değerleme Uzmanı * ”pozisyonunda İstanbul Anadolu Yakası İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Antalya, Alanya , Bursa bölgelerinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz;

 

ARANAN NİTELİKLER

·         SPK tarafından verilen “Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansını ” almaya hak kazanmış,

·         Üniversitelerin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Gayrimenkul Varlık Değerleme bölümlerinden mezun ,

·         Tercihen değerleme sektöründe  6 ay -1 yıllık tecrübesi olan,

·         Seyahat engeli olmayan, sahada aktif olarak çalışabilecek

·         MS Office uygulamalarına hakim,

·         Dikkatli, girişken, araştırmacı, hırslı ve analitik düşünce yeteneğine sahip,

·         Yazım ve anlatım ve kendini ifade yönü gelişmiş olan,

·         Öğrenmeye ve yeniliğe açık, temsil ve dış görünüşüne dikkat eden,

·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

·         Askerliğini yapmış ,

·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen 

İŞİN VE ÜNVANIN TANIMI

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı*olarak sahada aktif olarak çalışacak ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanına refakat ederek her türlü gayrimenkul için  değerleme faaliyetine yardımcı olacak takım arkadaşları aranıyor. 

Adayın görevleri arasında belediye-tapu vb. kurumlarında resmi inceleme yapılmasında,Gayrimenkullerin yerinde ziyaret  edilmesinde, saha araştırması  ve gözlemlerin yapılmasında  uzmana yardımcı olması; bağımsız ve tarafsız bir şekilde piyasa ve çevre koşullarını analiz etmeyi ve değerlendirmesi ; mesleki ve etik kurallar çerçevesinde refakat ettiği Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ile birlikte değerleme raporunu hazırlaması beklenmektedir.

 Adaylar ikamet ettiği il dışında bir bölge içinde başvuru yapabilir. Bu durumda adayın hangi il/bölge için başvuru yapıyorsa bu bölgeyi başvurusunda  nedeni ile birlikte belirtmesi gereklidir.

*Sermaye Piyasası Tebliğine göre  Değerleme Uzman Yardımcısı : “Değerleme mesleğini öğretmek, yetiştirmek ve tecrübe kazandırmak amacıyla, gayrimenkul değerleme uzmanları refakatinde değerleme faaliyetlerinde bulunmak üzere gayrimenkul değerleme kuruluşu tarafından istihdam edilen, asgari 4 yıllık üniversite mezunu, Kurulca verilen Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip olan ancak gayrimenkul değerleme uzmanı olmak için gereken tecrübe şartlarını henüz taşımayan gerçek kişileri” tanımlamaktadır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Hizmet , Gayrimenkul Değerleme

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 - 18.30