Kocaeli(Darıca, Gebze, Çayırova)

İş Yerinde

İş Yerinde

9 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 10 yıl arası

Departman

Muhasebe

Muhasebe

Başvuru Sayısı

184 başvuru

Tam Zamanlı

Tecrübe

184 başvuru

Departman

Muhasebe

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

PLASTİK VE KİMYA SEKTÖRÜNDE ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZ İÇİN;

 GENEL MUHASEBE VE FİNANS SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

* İYİ DERECEDE MİKRO PROGRAMI KULLANABİLEN

* GENEL MUHASEBE VE FİNANS İŞLEMLERİNİN TÜMÜNE HAKİM

* İTHALAT İHRACAT İŞLEMLERİNİN MUHASEBELEŞTİRİLMESİ

* BEYANNAME HAZIRLIK SÜRECİNE HAKİM

* PERSONEL VE BODRO İŞLEMLERİNE HAKİM

* KDV İADE SÜRECİNDE BİLGİLİ

* MUHASEBE VE FİNANS RAPORLAMALARI KONUSUNDA TECRÜBELİ

* GEBZE-ÇAYIROVA VE DARICA İLÇELERİNDE İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Muhasebe ve Finans Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Sorumlusu Muhasebe ve Finans Sorumlusu Maaşları Muhasebe ve Finans Sorumlusu Nasıl Olunur? Muhasebe ve Finans Sorumlusu Nedir? Muhasebe ve Finans Sorumlusu İş İlanları