Yurtdışı Satış Uzmanı Decortie Bilişim Mobilya Reklam Tic. Ltd Şti

Ankara, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli(İzmit), Tekirdağ, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yurtdışı satış operasyonlarımızda değerlendirmek üzere; aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.


  • Yurtdışındaki müşteriler ve satış süreçleri ile ilgilenmesi gerektiği için iyi derecede ingilizce konuşuyor ve yazabiliyor olması gerekiyor.
  • İşlerimizin çok büyük bir kısmını, tüm satış takımı ile birlikte online olarak yönettiğimiz için Homeoffice çalışması gerekiyor.
  • Zaman zaman yurtdışında müşteri ziyaretine, bazen de Çanakkale/Biga'daki fabrikadamıza gidebilmesi için yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmaması gerekiyor.
  • Verileri okuduğunda anlamlandırıp bazen süreci geliştirmesi bazen müşteriyi yönlendirmesi gerektireceğindan bundan da önemlisi sayısal olarak derdini genel olarak ifade edebilmesini istediğimiz için Analitik düşünce yapısına sahip olması gerekiyor.
  • Satışlarımızın çok büyük bir kısmını online kanallarda yapıyoruz ve her geçen gün hem değişen hem de gelişen bir alan olduğu için dinamik bir yaklaşım gerektiriyor. Bunlara paralel olarak Kendini ve işi geliştirmeye açık olan, bu konuda motivasyonu olan birini arıyoruz.
  • Genç bir takım ile sürekli iletişim içinde hareket edilmesi gerekiyor. Bu nedenle iletişimi güçlü biriolmasını bekliyoruz.
  • Tecrübe aramıyoruz ama yukarı da nedenleri ile bahsedilen niteliklere sahip olmasını ciddi anlamda önemsiyoruz.


Decortie Hakkında


Decortie, Türkiye’de online kanallar üzerinden mobilya satma hedefi ile kurulmuş ilk mobilya şirketi olup, kısa zaman içerisinde, Avrupa’da da en önemli tasarım ürünler üreten online mobilya tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. Aynı şekilde offline perakende zincirlerinde de kendi tasarımları ile yer almayı başarmıştır.


Hala, ilk gün ki heyecan ile müşterinin ürünleri kolayca kurabilmesi için montaj kılavuzları üzerinde çalışıyoruz, kargo yolu ile kusursuz bir şekilde müşteriye ulaşması için paketleme operasyonları aralıksız irdeliyoruz bir yandan da üretim ve yönetim olarak süreçleri iyileştirmeye ve optimize etmeye gayret ediyoruz.


2020 yılı itibari ile 11.000m2 kapalı alanda, 100’ün üzerinde personel ile ürettiğimiz ürünlerin %100’ünü 24 farklı ülkeye ihraç ediyoruz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Mobilya & Aksesuar

Çalışan Sayısı:

100-149