Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ALMEDA Okulları “Eğitim Sanattır bakış açısıyla, Gazi Üniversitesi akademisyenlerinin araştırmaları ve bilimsel tecrübelerinin eğitime aktarıldığı güçlü Akademik Danışma Kurulu ile her öğrencisinin farklı ilgi, yetkinlik ve ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurarak oluşturduğu eğitim modelleri, atölye faaliyetleri ve yaratıcılığı destekleyen ders içerikleri ile çocukların zihinsel, bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini yaşam boyu desteklemeyi hedeflemektedir. 

ALMEDA Okulları köklerini Türkiye’den alarak beslenen ve Dünya ile sağlıklı bir entegrasyon kurabilen öğrenciler yetiştirmek amacıyla; Uluslararası eğitim süreçlerini Türk Eğitim sistemi ile bütünleştiren bir eğitim modeli oluşturmuştur. ALMEDA Okulları’nın felsefesi; milli ve manevi değerlerine bağlı, öğrenmeyi öğreten, kendini düzenleyen, akademik ve yaşam başarısını oluşturabilme farkındalığı yüksek olan bireyler yetiştirmektir.

Bursa Osmangazi ilçesi Yalova yolu As Merkez karşısında 18.000 metrekare kampüs alanı, 3770 metrekare açık alan, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise olarak toplam 69 dersliğe sahip olup; 160 m2 Kütüphane, 50 m2 lik derslikler, 506 kişilik konferans salonu, 74 kişilik sinema salonu, kapalı spor salonu ve yüzme havuzu, toplam 9 atölye odalarından oluşan bir kat ( Drama, Müzik, Zeka ve akıl oyunları, Fizik-kimya laboratuvarı, Ahşap, Seramik ve Hat sanatı, Fen laboratuvarı, Robotik kodlama, Maker ve İngilizce atölye odaları) bulunmaktadır.

Hem öğrencilerinin hem öğretmen kadrosunun hergün gelişimini  amaç edinen Bursa’nın en modern ve büyük eğitim kurumu ALMEDA Okulları bünyesinde; tüm muhasebe süreçlerinin, kanun, yönetmelik, gerekli mevzuata uygun olarak yürütülmesinden ve gerekli yasal ve kurumsal raporlamaların yapılmasından sorumlu olarak görev alacak“MUHASEBE SORUMLUSU” alınacaktır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ALMEDA OKULLARI bünyesinde “MUHASEBE SORUMLUSU”olarak görev alacak çalışma arkadaşımız;

-Okulun ve birimlerindeki varlıklarının gelir ve giderlerinin ve diğer kıymetlerine ilişkin işlemlerin izlenmesi ve yasal defterlerin tutulmasını sağlamak,

-Vergi, SSK primi ve benzeri yasal yükümlülüklerinin zamanında yerine getirilmesini sağlamak,

-Bütçe tekliflerini hazırlamak, bütçenin denetlenmesine ilişkin çalışmaları yapmak gerektiğinde revizyon bütçesi hazırlamak,                                                                                             -Kasa işlemleri ve raporlarını hazırlamak ve Genel Müdür’e sunmak.

-Kurumun gerekli mevzuata uygun olarak   hesaplarının tutulması, ekonomik döngüsünün sağlanabilmesi için sağlıklı bir bütçenin oluşturulması ve mali müşavir ile eşgüdümlü çalışmaların yapılmasından sorumlu olacaktır.

  • Üniversitelerin İşletme veya Muhasebe bölümlerinden lisans derecesinde mezuniyete sahip olan,
  • Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
  • Muhasebe programlarını bilen,
  • Muhasebe ile ilgili gerekli mevzuat, yönetmelik ve kanunlar hakkında bilgi sahibi,
  • Mali müşavir ve diğer muhasebe ekibiyle etkin ve verimli çalışma yürütebilecek,
  • Kurum içi ilişkili çalışanlarla  İş birlikçi çalışma becerilerine sahip,
  • Eğitim kurumlarında muhasebe alanında çalışmış,
  • Temel bilgisayar becerilerine ve programlarına hakim,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Bursa’da ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri