Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer BilgilerGenel Nitelikler

Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş Yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumundadır. Şirketimiz Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.

Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.

502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.

Aksa Akrilik, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) 25 milyon dolar ve üstü ihracat yapanlara verdiği Platin Ödüller'de 42 şirketi geride bırakarak, birinciliğin sahibi oldu. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Aksa Akrilik’i yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu “AA (Trk)”, görünümünü “Stabil” olarak belirledi. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 44’üncü olan şirket, Fortune 500 listesinde de 96’ncı sırada yer aldı.

5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.

Yalova’da kurulu fabrikamızın Fabrika Direktörlüğü’nde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vardiya Sorumlusu aramaktayız.

 • Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Tercihen üretim sektöründe olmak üzere en az 2 yıl tecrübeli,
 • Tercihen İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası (C Sınıfı) sahibi olan,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Askerliğini tamamlamış,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İdari sorumluluk alabilecek,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/edebilecek.

İş Tanımı

 • Fabrikanın 24 saat kesintisiz çalışmasını sağlamak amacıyla mesai saatleri dışında kalan sürelerde (hafta İçi 17:00 den sonra, hafta sonları ve resmi tatillerde) yönetimin aksamadan devam ve sürekliliğini sağlamak.
 • Her faaliyetin ilgili yasal düzenlemeler başta olmak kaydı ile İş sağlığı ve güvenliği kurallarına ve üretim sürecine uygun olarak yürütülmesini kontrol ve koordine etmek.
 • Çalışma düzeni 3 posta ve 4'lü vardiya düzeni şeklindedir. (08:00-16:00 / 16:00-24:00 / 24:00-08:00)İş TanımıŞehir/Ülke: Yalova,Kocaeli
İlan Tarihi: 29.07.2019
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Enerji, Kimya, Tekstil

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı