Elektrik Mühendisi Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.

Kocaeli(Gölcük), Yalova(Çiftlikköy)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer BilgilerGenel Nitelikler

Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., 21 Kasım 1968 tarihinde yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. 5.000 ton/yıl kapasiteyle Yalova’daki fabrikasında 1971’de üretime başlayan Aksa Akrilik, ilk kez 1977’de dış pazara açıldı. Yıllar içinde gelişme ve ilerleme odaklı üretim politikasından ödün vermeyen Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumuna ulaştı. Şirket, Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.

 

Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.

 

502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.

 

5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir. 


Yalova'da  kurulu fabrikamızın Enerji İşletme ve Yardımcı İşletmeler Müdürlüğünde Elektrik Mühendisi pozisyonunda görev yapmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni bir ekip arkadaşı aramaktayız.


  • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
  • Santral işletimi ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamik,
  • Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek.
 

 İŞ TANIMI

Aksa’nın Vizyon Modeli ve Kurumsal Yönetim İlkeleri çerçevesinde; doğalgaz yakıtlı ve kömür yakıtlı enerji santrallerinde; ekonomik, kaliteli, kesintisiz, verimli ve çevreye uyumlu olarak enerji üretimini ve dağıtımını sağlamak.İş TanımıŞehir/Ülke: Yalova,Kocaeli
İlan Tarihi: 07.10.2019
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Enerji, Kimya, Tekstil

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı