Yesti İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.

Hizmet

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yestigroup.com

Adres

İstanbul(Asya)

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

Sosyal ve Yan Haklar

  • Bayram Yardımı
  • Yemek Kartı
  • Bireysel Emeklilik

HakkımızdaYesti İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.

YESTİ, 1992 yılında E. Murat PEKEL tarafından kuruldu. Aradan geçen bu 26 yıllık süre zarfında birçoğu yirmi yılı aşkın süredir bizimle çalışan harika bir ekip oluşturduk. Çeyrek asırlık tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında bir çok prestijli projede görev alıp, bir çok saygın ve değerli firmayla işbirliğinde bulunma fırsatı yakaladık.

Başlıca faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

* Geosentetikler & Çevre Projeleri,

* İnşaat (Betonarme & Çelik İşler),

* Prefabrik & Konteyner

Çözüm/müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde ve ekip çalışması anlayışımızın yardımıyla YESTİ Grup, müşterileriyle uzun süreli ilişkiler tesis etmeyi başarmış ve kaliteli projeleri güvenli bir şekilde, öngörülen bütçe içerisinde kalarak hayata geçirmiştir. Böylelikle YESTİ, bugün üç kıtada hizmet vermekte olan bir firma haline gelmiştir. Sürdürülebilirlik konusundaki adanmışlığımızın bir göstergesi olarak, yerel sertifikaların yanı sıra uluslararası standartlardaki aşağıda yer alan sertifikaları almaya hak kazanmış olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

* ISO 9001 – Kalite Yönetim Sistemi

* ISO 14001 – Çevre Yönetim Sistemi

* OHSAS 18001 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Uzmanlığımız; yenilikçilik, kalite ve dürüstlüğe olan adanmışlığımızla müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçme çabası içerisinde iken sizlere amacına uygun ve size özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyacağız.