Yaşar Factoring

Faktoring

Sosyal ve Yan Haklar

  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yasarfactoring.com.tr

Adres

General Ali Rıza Gürcan Caddesi Eski Çırpıcı Yolu Sokak Merter İş Merkezi 1 No.lu Bağımsız Bölüm 34010 Zeytinburnu, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Hakkımızda

Yaşar Factoring 2002 yılında en hızlı faktoring hizmetini sunma misyonuyla yola çıktığında, bu hızı işlem kalitesiyle desteklemeyi planlamış, hizmetlerini sunacağı hedef kitle olarak da KOBİ’leri belirlemişti.
Bugün 20 şubemiz, yaklaşık 300 uzman personelimiz ile en küçüğünden en büyüğüne tüm KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını 30 dakikada karşılayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Biz KOBİ’lerle çalışmanın ötesinde KOBİ’ler için çalışıyoruz.
 
Küçük işletmelerin nakit ihtiyaçlarının anlık ve plansız bir şekilde doğabildiğini, çoğu zaman teferruatlı finansman modellerine ayıracak zamanları olmadığını biliyoruz. Bu yüzden ilk günden beri tüm yapılanmamızı, teknolojik yatırımlarımızı, insan kaynağı politikamızı ve şubeleşme hedeflerimizi müşterilerimizin işini kolaylaştıracak ve hızlandıracak şekilde planlıyor, her geçen gün hizmet kalitemizi daha da arttırarak kendimizle yarışıyoruz.
 
17 yılda 100.000'i aşkın KOBİ tarafından tercih edilen Yaşar Factoring, 14 ildeki 20 şubesi ile en küçük işletmeye dahi en kaliteli faktoring hizmetini götürmeye devam ediyor.