Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Kaza Sigortası
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1998

Adres

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi No: 60, E Blok No: 5 Üsküdar/İSTANBUL

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

http://www.yapiray.com.tr/

Hakkımızda

Her geçen gün daha da önem kazanan Raylı Sistemler konusunda hizmet vermeyi amaçlayan YAPIRAY, 1998 yılında bir uzmanlık şirketi olarak Yapı Merkezi bünyesinde edinilen deneyimleri entelektüel sermayesi sayarak kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana Raylı Sistemler konusunda farklı mühendislik çözümleri içeren proje ve uygulama deneyimini, uzmanlaşan insan kaynağı ve özel makine parkı ile günümüze taşımaktadır. YAPIRAY' ın temel hedefi, gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve bunların sonucunda kalite ile özdeşleşmiş ismiyle sunduğu ürün ve hizmetlerle oluşturduğu güvenin sürekliliğini ve raylı sistemlerdeki öncülüğünü devam ettirmektir.

Raylı Sistemlerde büyüme ve gelişmede sürdürülebilirlik prensibi ile gerek yatay, gerekse dikey yönde hizmet ve ürünlerini geliştirmektedir. Bugün hem Anahtar Teslim Raylı Sistem projeleri yapabilen, hem mevcut Raylı Sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştirebilen, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapabilen, Demiryolu Beton Travers, Makas Travers ve Metro tipi blok üretimi yapabilen Raylı Sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir.

Türkiye çapında tescilli olan RAYTON © Markamız WIPO sistemi dahilinde 2012 yılında tescillenerek, uluslararası alanda tescilli marka olmuştur.

YAPIRAY, Raylı Sistemlerde bir ilki gerçekleştirerek, tüm Demiryolu ve İş Makineleri parkını uzaktan takip sistemi kapsamına almıştır. Yine, alanında öncü olan YAPIRAY, uluslararası alanda son derece önem verilen Doküman Takip Sistemi konusundaki en gelişmiş uygulamayı bünyesine katarak tüm Türkiye çapındaki çalışma alanları ve işyerleri arasında bilgi akış sürecinde yüksek verimliliği sağlayacak yatırıma 2012 yılında başlamış ve aynı yıl devreye almıştır.

Almanya Berlin' de düzenlenen ve Raylı Sistemler konusunda en önemli fuar olan InnoTrans' a kendi standı ile katılan şirketimiz, Raylı Sistemler konusunda son derece önemli bir potansiyeli olan Afrika Kıtası’ nın en önemli Raylı Sistem Fuarı olan ve Güney Afrika Cumhuriyeti Joannesburg'da düzenlenen Africa Rail Fuarı’ na da katılarak, Raylı Sistemler sektöründe gerek yurt içinde gerekse yurt dışında şirketimizin tanıtımı ve yeni işbirliği olanakları sağlanmasını amaçlamaktadır.