Yansı İletişim Elektronik ve Güvenlik Sistemleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yansi.com.tr

Adres

alaaddinbey mah niltim 646 sk no3 c

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 14.30

Kuruluş Yılı

1998

HakkımızdaYansı İletişim Elektronik ve Güvenlik Sistemleri


YANSI İletişim ve Güvenlik Sistemleri ülkemizde hızla gelişmekte olan elektronik güvenlik sistemleri ve iletişim ağı pazarında, bu alanda çalışan diğer firmalarla güçlü iş ortaklıkları kurarak bilgi birikimini paylaşmak ve Bursa’nın teknolojiden hak ettiği payı almasını sağlamak amacı ile 1998 yılında kurulmuştur.

Kablolama ürünleri ve aktif cihazları, gerekli bilgi desteği ile sağlamaktadır. Kablolama konusunda Molex Registered Installer ve System Certification Engineer , AT&T Nd3341 Structred Cabling Installation And Maintenance ve HCS Certified Installer sertifikalarına sahip olan Yansı tüm uygulamalarında standartlara uygunluğa maksimum özeni göstermektedir.

Elektronik güvenlik sistemleri konusunda bayilere ürün sağlamanın yanı sıra kurduğu 1000’den fazla elektronik güvenlik sisteminin bakım ve servis hizmetini sürdürmektedir.

Bugün Yansı konusunda Bursa’nın ve bölgenin en güçlü Türkiye’nin de sayılı firmaları arasında yer almakta ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yansı, Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Yapısal Kablolama Konusunda Çalışan Bir Proje Firmasıdır. Genel Olarak Tüm Zayıf Akım Sistemleri Yansı’nın Çalışma Alanı İçine Girmektedir. En Küçük Kişisel Sistemlerden En Kompleks Sistemlere Kadar Aynı Ciddiyet ve Hassasiyetle Çalışan Deneyimli ve Eğitimli Personeli İle Konusunda Bursa’nın En Büyük ve Güçlü Firması Olan Yansı Ltd.Şti.,  Sektörde 20 yıldan bu yana  Türkiye Çapında Birçok Büyük ve Başarılı Projeyi Tamamlamanın Haklı Gururunu Müşterileri ile Paylaşmaktadır. Yansı kurduğu sistemlerde konusunda dünya lideri olan firmaların ürünlerini kullanmakta ve bunları standartlara ve teknik şartlara uygun olarak kullanarak sağlıklı çalışan sistemler ortaya çıkarmaktadır.

Yansı İletişim Elektronik ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları

(1 iş ilanı)