Uyar Holding

Elektrik & Elektronik, Gıda, Turizm, Yapı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Uyar Şirketler Topluluğu'nun ilk firması 1978 yılında faaliyete geçen Akdağ’dır. 1982 yılında Demsan Sigortacılık Ltd. Şti. kurulur ve Transanka ile 1986 yılında daha da genişleyen Uyar Şirketler Topluluğu, müşterilerinin güvenlik, yangın algılama, söndürme sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamaya başlar. 1988 yılında ise, bir Amerikan şirketinin ortaklığıyla Transvaro kurulur. 1994 yılında %100 Türk Sermayeli bir kuruluşa dönüşecek olan Transvaro, Türk Savunma Sektörü'ne çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlar.

Esnek Hacim Sistemleri ve Modern Ofis Mobilyaları üreticisi ve uygulayıcısı Planart 1993 yılında faaliyete geçer. İki yıl sonra ise Plan Tekstil kurulur. Plan Tekstil soğuk iklim şartlarına , yangınlara ve özel güvenlik kuruluşlarına, insan vücudunun her bölgesinin korunmasını sağlayacak özel elbiseler üretmektedir.

Uyar Şirketler Topluluğu, Golden Key ile turizm sektörüne 1996 yılında girer ve Avrupa’daki butik oteller tarzında tasarlanan mekanlar ile yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başlar. 1997 yılında ise gıda sanayii ürünlerinde faaliyet gösteren UNIFO Gıda Sanayii ve Ticaret A.Ş kurulur.