URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş.

İnşaat

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.urtim.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1980

Hakkımızda

“Çözümü şekillendirir ve güvenle yükselir” 

URTİM kalıp ve iskele sektöründe global bir markadır. 1980 yılından beri 50 farklı ülkede 4000’ den fazla projeyi tamamlamanın gururunu taşıyoruz. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve takım arkadaşlarımıza olan bağlılığımızı gösteren temel değerlerimiz sayesinde büyük çaplı konut ve endüstriyel yapılarla, rafineri projelerine üstün kalitede ve güvenlikte çözümler üretiyoruz. 

URTİM olarak amacımız, üstün kalitede ürünleri konusunda uzman ve profesyonel ArGe mühendislerimiz ile tasarlamak ve en son teknoloji robotik tesislerimizde üretmek. 

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına ve diğer uluslararası standartlara göre sertifikalandırılmakta ve üretilmektedir. 40 yıla yakın tecrübemiz ve çözüm odaklı mühendis ekibimiz sayesinde URTİM projenin başlangıcından satış sonrası hizmetlere kadar hep zamanında ve güvenli çözümler sunar. 

URTİM, dünya çapında endüstriyel uygulamalar için yüksek yetkinliğe sahip ve onaylanmış bir kuruluştur ve Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya’ ya % 70 oranında ihracat yapmaktadır. URTİM Engineering News-Record, ENR listesinde yer alan inşaat ve petro-kimya firmalarının tescilli iskele ve kalıp tedarikçisi firmasıdır.

Daha detaylı bilgi için lütfen www.urtim.com sitesini ziyaret ediniz. 


“We form the solution and rise for the safety”

URTIM is a global brand respected for formwork and scaffolding business. Since 1980 we have successfully completed more than 4,000 projects in more than 50 countries. With our core values we are committed to our customers, suppliers and team members to deliver high-end and safe solutions in large-scale residential and industrial constructions and major refinery projects.

URTIM was founded as a family-owned company in Istanbul. Our goal is to create high-end products with our superior proficient R&D in engineering and state of the art robotic production technology.
                          
Our products are manufactured & certified according to European standards as well as other international standards. Thanks to our nearly 40 years of experience and to our solution oriented engineering team URTIM has always efficient work cycle and offers solid safety from the project start to after sales services.
URTIM is recognized and competent producer in industrial applications worldwide; exporting systems to Europe, America, Middle East, Africa and Asia with the 70% export ratio. Urtim is a registered and current scaffolding supplier of some of the biggest Construction and Petrochemical Companies listed in Engineering News-Record, ENR.  

For further information please visit 
www.urtim.com