Uğur Balkuv Triko San. ve Tic. A.Ş.

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1986

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 750-999

Web Site

www.ugurbalkuv.com

Adres

-

Hakkımızda

Uğur Balkuv Triko San. ve Tic. A.Ş.

Firmamızın kurucusu Uğur Balkuv 1980 yılında triko sektörüne girmiş ve 1986 yılında UĞUR BALKUV TRİKO'yu kurmuştur. 1993 yılında ihracata başlayan Uğur Balkuv Triko bugün dünyaca ünlü birçok marka ile çalışmakta olup üretiminin yüzde doksanını ihraç etmektedir. İç piyasada kendi markaları (Uğur Balkuv, Berto Biaggi) ile zincir mağazalara ve butiklere, bayan ve erkek olarak kendi koleksiyonlarının satışını gerçekleştirmektedir.

İhracatta ise bayan, erkek ve çocuk üretimleri gerçekleştirmekte, bayan ve erkekte kendi koleksiyonlarını müşterilerine sunmakta ve müşterilerinin kendi koleksiyonlarını yorumlamaktadır. Ayrıca müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel koleksiyon hazırlamaktadır. Bu faaliyetleri gerçekleştiren güçlü bir tasarım ve teknik ekibi bulunmaktadır.

İhracat müşterileri ile ilişkileri yürütmek ve geliştirmek için güçlü bir pazarlama ekibi vardır. Yurt dışındaki müşteriler ile hem doğrudan, hem de acenteler aracılığıyla çalışılmaktadır.

1000 'i aşkın personeliyle,  Örgü, dikim ve finisajda en son teknolojiler ile üretim yapan ,  İstanbul Güngören ve Dudullu ile  Adapazarı-Geyve'de 20.000m2'ye varan kapalı alana sahip üç fabrikada hizmet veren Uğur Balkuv Trikonun yıllık üretim kapasitesi 5.500.000 adettir.


Uğur Balkuv Company Profile

                                     
•Ugur Balkuv, the founder, has started knitwear business in 1980 and has established his own company Ugur Balkuv Triko in 1986.
 As of 1993, Ugur Balkuv Triko manufactures for worldwide brands.
•Ugur Balkuv Triko produce ladies knitwear offering it’s customers with an interpretation of their collections alongside  providing them with an exclusive service of collections prepared inline with their requirements.
•Collections and manufacturing are supported with our highly qualified design and technical teams.
•Up to date new technology is facilitated in knitting,  washing , sewing, and finishing departments.