Tusa Zemin ve Yapı Market İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaTusa Zemin ve Yapı Market İnşaat San. Tic. Ltd. Şt

1994 yılında İnşaat Sektöründe Faaliyet Göstermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firmamız Seçkin Çalışanları, güçlü teknik kadrosu, ISO 9001, ISO 14001 ve CE Standartlarına sahip malzemeleri ve taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren Öncelikle müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız yönetici ve çalışanları ile bu ilkeye sadık kalarak çalışmalarına aynı hassasiyet devam etmektedir. Bunun en önemli kanıtı 2.500.000 m2’ yi aşkın referanslarımızdır.

 

Genel olarak İthal Yapı Malzemeleri ile ilgili çalışmalar yapmakta olan firmamız sektördeki bulunduğu konumunu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, Ankara, İstanbul Merkez ofislerimizdeki Deneyimli satış ve Teknik Kadrosu ile Türkiye Geneline Projelendirme, Malzeme satışı, Montaj Hizmeti vermeye devam edecektir.

 

VİZYONUMUZ

 

Çağdaş teknolojiye hakim, kurumsallaşmış ve sürekli kendini iyileştiren yapımız ile “Süreklilik ve Güvenilirlik” özelliğine sahip Kaliteyi Yaratarak Markalaşmak ve Sektöründe Lider firma olmak.

 

MİSYONUMUZ

 

Seçkin çalışanlarımız ve Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Dünya standartlarını hedefleyerek müşterilerine rekabetçi, güvenilir, kaliteli çözüm ve Hizmet sunmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanların aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyen ve iyileştiren bir yapıda; inşaat sektöründe faaliyet göstermek.