Türk Hava Yolları A.O.

Hava Taşımacılığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Kreş
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1933

Çalışan Sayısı

-

Web Site

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/

Adres

-

Hakkımızda

1933 yılından bugüne Türkiye’nin ulusal bayrak taşıyıcısı olarak göklerdeyiz. Turkish Cargo, Turkish Do&Co gibi markalarımızla yolcu, kargo-posta taşımacılığı, uçak içi ikram hizmetleri ve uçak bakımı gibi farklı alanlarda hizmet vererek yolcularımızı memnun etmeye devam ediyoruz.


Türkiye'nin Yükselen Değeri


Avrupa’nın en genç filosuna sahip olmamız, dünyanın en fazla noktasına uçmamız, kazandığımız ödüller ve havacılık sektöründeki son gelişmeleri yakından takip etmemiz dikkat çeken büyüme oranlarına erişmemizi sağladı.

 

Yükselişe devam ediyoruz

Türk Hava Yolları olarak, son yıllarda havacılık sektöründe yaşanan olumsuz eğilimin aksine yolcu sayımızı ve kârlılığımızı artırarak dikkat çekiyoruz. Dünyanın en fazla noktasına uçan havayolu şirketi olarak Avrupa’nın en genç filosunu oluşturduk ve yolcularımızın bize duydukları güveni artırdık. Lionel Messi gibi sporculara ve Borussia Dortmund, Olympique de Marseille gibi takımlara sponsor olarak tüm dünyada bilinirliğimizi artırdık. Basketbolda Euroleague’e ismimizi verdik.

Skytrax ödülleriyle başarılarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Yıllardır "En İyi Business Class İkram Servisi", "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı", "Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi" gibi birçok ödülün sahibi oluyoruz. 6 yıldır üst üste Avrupa'nın en iyi havayolu firması seçiliyoruz.

İştiraklerimiz

Türk Hava Yolları olarak sadece yolcu taşımacılığında değil, havacılık sektörünün farklı alanlarında da iştiraklerimizle hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz

Siz de Türk Hava Yolları ailesine katılın

Dünyanın öncü havayolu şirketlerinden biri olarak başarılarımıza yenilerini eklemek için sizleri de aramızda görmek isteriz.