TİTİZ PLASTİK

Plastik ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

 

TİTİZ PLASTİK Dış Tic. ve San.Ltd. Şti./Armoni Paz

Temizlikte kolaylık için yıllardır çalışıyoruz. 

Plastik sektörüne 1984 yılında adım atan Titiz Plastik, 1993 yılında kurumsallaşarak, özellikle plastik temizlik ürünleri ve mutfak gereçleri üretimi konusunda uzmanlaştı. Sektörün yeniliklere ve özel tasarımlara açık yapısını, kendini sürekli geliştirmek yönünde değerlendiren Titiz Plastik, ürünleriyle kısa sürede sektörün aranan markaları arasına girdi.

 

“Temizlikte kolaylık” sloganıyla yola çıkarak, ürünlerinde kaliteyle birlikte işlevselliği de bir arada sunan Titiz Plastik, yeni ürün geliştirme konusunda da sektörün öncülerinden olmayı başardı. Yurtdışındaki fuarlara katılarak yeni ürünlerini uluslar arası platformda sunan Titiz, aynı zamanda gelişen teknolojiyi de yakından izleme fırsatını kaçırmadı. Sektördeki yeni teknolojileri, zaman kaybetmeden kendi üretim tesislerine uygulayan Titiz Plastik, bu esnekliği sayesinde “en kaliteli üretim” prensibini de taviz vermeden uygulamayı başardı. 

Plastik temizlik ürünleri ve mutfak gereçlerinin yanı sıra promosyon olarak kullanılabilecek özel ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahhütlerini de zamanında yerine getirerek, yurtiçinde ve yurtdışında  haklı bir başarı elde etti.

Yıllardır temizlik konusunda sağladığı kolaylık sayesinde Türkiye'de hemen her eve girmeyi başaran Titiz Plastik ürünleri yurtdışında da büyük ilgi görüyor. Titiz Plastik, son yıllarda üretiminin önemli bir bölümünü ihraç etmeye başladı. İngiltere, Hollanda, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra, Ortadoğu ülkeleri, Türk cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine de önemli miktarlarda ihracat yapan Titiz Plastik, uluslar arası pazarda da aranan bir marka haline geldi. 

 

Kalıp aşamasından nihai ürüne ve ürün teslimatına kadar tüm aşamalarda titizlikle hareket eden Titiz Plastik, sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

 

 

YAŞAM BOYU A KALİTE ARGEM

 

Türkiye’nin perakende sektöründeki tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla imalatçı firmaların 2002’de kurmuş olduğu ARMONİ PAZARLAMA A.Ş., ARGEM ve ECO markası ile başta plastik ev gereçleri olmak üzere çeşitli ürün yelpazesiyle kısa bir sürede ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran bir satış ve dağıtım sistemi oluşturmuştur. Market pazarlama sektöründe Argem ve Eco markalarını, Türkiye’nin perakende pazarında en çok tanınan markalar haline getirmeyi başarmıştır.  

ARMONİ PAZARLAMA A.Ş. Sektöründe farklı olarak, daha fazla hizmet odaklı bir iş anlayışı geliştirip pazarlama faaliyetlerinde geniş pazar araştırmalarının sonuçlarına dayanarak tüketiciler için en fonksiyonel ürünleri tercih edip yaygın ve iyi hizmeti sunma anlayışının gereği olarak Türkiye geneli market gruplarında züccaciye, kozmetik, temizlik, banyo ve wc aksesuarları gibi reyonlarda tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri tek elden tedarik etme ve esnek yapılanması sayesinde şirketlerin satın alma süreçlerini kolaylaştırarak geniş ürün yelpazesi ile en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ayrıca müşterilerinin zaman yönetimi ile stok, lojistik ve finans maliyeti gibi sorunlarının çözümünde tedarikçisi olduğu şirketlere uygulamış olduğu satış sistemi ile katkıda bulunmayı hedeflemiştir. Perakende sektöründeki tüketim alışkanlıklarını yerinde inceleyen ve yeni ürünleriyle pazardaki değişime, AR-GE çalışmaları sayesinde  öncülük etmeyi ilke edinen ARMONİ PAZARLAMA A.Ş.,  müşterilerine de koşulsuz hizmet memnuniyeti sunma prensibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

ARMONİ PAZARLAMA A.Ş. Türkiye’de sektörün en tanınmış markaları arasına girmiş olan Argem ve Eco  markalarını ve hizmet anlayışı başarısını kısa bir sürede yurt dışına  da taşımaya başlamıştır. Firmamız, yurt içinde yakalamış olduğu başarıyı yurt dışında da geliştirmeyi hedeflemektedir.

ARMONİ PAZARLAMA A.Ş. ARGEM ve ECO markalı ürünlerin Türkiye dağıtımı konusunda geniş bir organizasyona sahip olarak İstanbul’daki merkeze bağlı 4 “bölge müdürlüğü” bunlara bağlı 12 bölge müdürlüğü  ve bölge müdürlüklerine bağlı satış destek ekibi ile çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir.

Tüketici ihtiyaçlarını en iyi ve en kolay biçimde karşılama yönündeki çalışmalarını koşulsuz hizmet prensibiyle birleştiren ARMONİ PAZARLAMA A.Ş., bunun yanı sıra ürün geliştirme ve kaliteli hizmet  sunma konusundaki yatırımlarını da sürekli olarak geliştiriyor ve geliştirmeye devam edecektir.

Birlikteliğimizin hizmet anlayışımızdan kaynaklanan başarılarla sürmesi dileğiyle.

   

                                                                                                          ARMONİ A.Ş.