Tiryakiler Şirketler Grubu

Otomotiv

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

www.tirsankardan.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1952

Adres

-

HakkımızdaTiryakiler Şirketler Grubu

 

 

Otomotiv sektöründe 1952 yılından bu yana faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen araç üreticilerine kardan mili tasarımı ve üretimi yapan özel sektör kuruluşuyuz.

 

* TİRYAKİLER A.Ş               : 1952’de kurulmuş Türkiye ve Dünya çapında aftermarket  faaliyetinde bulunan, grubun ilk şirketidir

* TİRSAN KARDAN A.Ş          : Komple Kardan mili ve parçaları ,vites mekanizmaları,arka aks milleri,ön aksonlar,transmisyon flanşları,mafsal istavrozları imalatçısıdır.

Kuruluşumuzun ilk gününden bu yana ürünlerimiz “TİRSAN” markasını taşımaktadır. Markamız ürünlerimizin kalitesini simgelemektedir.Kardan mili üretiminde Q1 ve ISO 16949 kalite belgeleri vardır. Grup şirket ürünlerini  çok iyi tanınmış markalı otomotiv montaj sektörünün (OEM) yurt içinde tümüne, yurt dışında ise bir çoğuna satışına devam etmektedir.

Bazı Avrupa ülke imalatçılarının taleplerinin %95’i tarafımızdan karşılanmaktadır.

Aftermarket  pazarındaki güçlü konumumuz ve mükemmel müşteri ilişkilerimizi, yurt çapına yayılmış 28 adet  yedek parça distribütörü ve 90 adet yetkili şaft servis ağıyla sağlamaktayız.Bu kadar geniş yaygın hizmet ağıyla Türkiye’de, ilgili alandaki  tek kuruluşuz.

 

İmalatlarımız üstün kalite standardına erişebilmek amacıyla en son teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Hedefimiz her zaman “daha uygun fiyata, daha iyi kalite” ile üretmektir.

 

Çok iyi bilinen orijinal ekipman imalatçı ve yedek parça satıcı firma müşterilerimiz arasında;

Yurt içinde AIOS ( ISUZU ), ASKAM, BMC, FORD OTOSAN, HYUNDAİ, M.A.N, MERCEDES-BENZ, OTOKAR, OTOYOL ( IVECO ), TEMSA ve TOFAŞ;

Yurt dışında DAIMLER MERCEDES, VOLKSWAGEN, ARVIN MERİTOR, FORD OF EUROPE, FORD SERVICE, GM ALLISON, GM AVTOVAZ, GM EGYPT, GENERAL MOTORS, IRAN KHODRO, RENAULT V.I MACK, VOLVO GROUP, ZAMYAD ve diğerleri bulunmaktadır.

 

İMALATLARIMIZ:

 

Tirsan Kardan Ürünleri:

Komple Kardan milleri ve komponentleri
Komple Direksiyon milleri Komplesi ve komponentleri
Vites mafsalları.
Mafsal istavrozları.
Komple şaft askıları.
Transmisyon Flanşları.
Arka aks milleri.
Ön aksonlar.
Komple şaft askıları. 

Aftermarket pazarı özel ürünleri:

Dingil tamir takımıları.
Su pompaları.

 

KALİTE BELGELERİMİZ: TS EN ISO 9002,QS 9000,ISO 14001, TS EN ISO 9001:2000,Q1,ISO/TS 16949

ÇALIŞAN SAYISI: 750 KİŞİ