Termo Isı Sistemleri

Makine ve Ekipmanlar, Isıtma, Havalandırma ve Klima, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Sosyal ve Yan Haklar

  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1967

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaECOSTAR

30 YILDIR BRÜLÖR ÜRETEN VE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARI ARASINDA  YER ALAN ECOSTAR BRÜLÖRLERİ 1967 YILINDAN BERİ ISITMA SEKTÖRÜN DE  YER ALAN BİR FİRMADIR

MERKEZ OFİSİ İSTANBUL’DA BULUNAN ECOSTAR, ÜRETİMİNİ TEKİRDAĞ/ÇORLU’DA 50.000 m2 AÇIK VE 15.000 m2 KAPALI ALANI OLAN FABRİKASINDA GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. YURTİÇİ VE YURTDIŞI SATIŞ OFİSLERİYLE MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİNİ ECOSTAR MARKASI İLE DÜNYA STANDARTLARINDA KARŞILAMAKTADIR.

ECOSTAR, DOMESTİK VE SANAYİ YAKICILARI OLMAK ÜZERE İKİ ANA GRUPTA İHTİSASLAŞMIŞTIR. 

40 KW TAN 11.500 KW’ A KADAR DOMESTİK-MONOBLOK YAKICI ÜRETEN   ECOSTAR , 50 MW ‘A KADAR DA DEĞİŞİK ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR İÇİN, MÜŞTERİ TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA SANAYİ-DUOBLOK YAKICI ÜRETİMİ YAPMAKTADIR.

ECOSTAR ‘IN YAPTIĞI YAKICI SİSTEMLER ARASINDA SIVI, GAZ  VE  ÇİFT YAKITLI ÜRÜNLER İLE BİOGAZ, ETHANOL,KÖMÜR TOZU, TALAŞ, ATIK YAĞ, ATIK GAZLAR İÇİN  ÖZEL YAKICILAR ÜRETMEKTEDİR.

ECOSTAR KENDİ ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME YATIRIMLARIYLA SÜREKLİ YENİ ÜRÜN ÇALIŞMALARI DA YAPMAKTADIR.UZUN YILLAR İÇİNDE EDİNİLMİŞ OLAN DENEYİMLERLE MÜŞTERİLERİNİN FARKLI TALEPLERİNE KARŞILIK VEREBİLEN ECOSTAR, YURTİÇİNDE VE YURTDIŞINDA ANAHTAR TESLİMİ DEVLET VE ÖZEL SEKTÖR TAAHHÜT PROJELERİ DE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

DOMESTİK VE SANAYİ YAKICILARININ YANI SIRA; DOMESTİK VE ENDÜSTRİYEL SICAK HAVA JENERATÖRLERİ, ENDİSTÜRİYEL FIRINLARA VE AKIŞKAN YATAKLI KAZANLARA ÖZEL YÜKSEK ISIYA DAYANIMLI PROSES BEK YAKICILARI,  YOĞUŞMALI KAZANLARDA KULLANILMAK ÜZERE PREMIX YAKICILARI VE DİĞER ÇEŞİTLİ ÜRÜNLERLE, ECOSTAR UZUN YILLARDIR ÇÖZÜM ODAKLI OLARAK MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

TERMO ISI SİSTEMELERİ A.Ş. AYRICA TÜRKİYE’NİN İLK ELEKTRİKLİ TÜP ISITICI ÜRETİCİSİDİR. ÇORLU FABRİKASINDA SEKTÖRÜNDE BÜYÜK YERLİ VE ULUSLAR ARASI BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNE ELEKTRİKLİ TÜP ISITICI TEDARİĞİ YAPMAKTADIR.

TÜRKİYE’DE VE YURTDIŞINDA ÇÖZÜM ODAKLI VE GÜVEN ESASLI OLARAK FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN ECOSTAR MÜŞTERİLERİNE EN AZ MALİYETTE EN YÜKSEK VERİMİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

1967 Yılında Termo-Heat Isı San. A.Ş. Kuruldu
Brülörde kullanılan ön pot ısıtıcısı üretimi
Tüp rezistans üretiminde Türkiye'de ilk
Oertli monoblok brülörlerin lisansı alındı
1997 yılında Çorlu'da Fabrika açılışı
50.000 m2 açık alan, 15.000 m2 kapalı alan
Maltepe Merkez Ofis Oldu
2014 yılında Ecostar Genel Merkezi KartalMonumento Plazaya Taşınacak
40 dan fazla ülkeye ihracat
Rusya Ofisi Açıldı
2012 ve 2013 yılı Brülör Satış Lideri
Yeni İmaj Yapılanması İle Kurumsal Firma