TD TECH DESIGN MOBİLYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Mobilya & Aksesuar

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.loda.com.tr/

Adres

Emek Mah Sıvat Cad No : 11 Sancaktepe/İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 13.00

Kuruluş Yılı

2000

Hakkımızda

Loda Mobilya, TD Tech Design Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. iştiraki olarak 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir. Mobilya sektörüne yön veren firmamız; zengin ürün çeşitliliği, yeniliklere öncülük eden tasarım anlayışı, kalite standartları ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasındadır. İstanbul’da; Modoko, Masko ve Bostancı’da showroomları olan Loda Mobilya’nın İstanbul dışında ise mobilyanın başkenti Bursa Nilüfer, Akdeniz’in incisi Antalya, Ege’nin kozmopolit kenti İzmir ve Kocaeli’nin yükselen yıldızı İzmit’te showroomları yer almaktadır.

 

Mobilyanın global oyuncusu olma vizyonuyla hareket eden Loda Mobilya, yurt içinde olduğu kadar Ortadoğu ve Avrupa’da da geniş bir mağazacılık ağı yaratmaktadır. Yurt dışı yatırımlarıyla küresel ölçekte büyümeyi hedefleyen Loda Mobilya’nın; Azerbaycan, Belarus, Bulgaristan, Gürcistan, Litvanya, Kosova, Makedonya, Dubai, Katar, Filistin, Suudi Arabistan, İsrail, Rusya, Pakistan, Nijerya, Yunanistan’da mağazaları bulunmaktadır.

 

Loda, mobilya sektöründe 20 yıla ulaşan bilgi, birikim ve tecrübesi ile toplam 15.000 m² kapalı alanda, 250 çalışanı ile üretime devam etmektedir. Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan markamız, modern ve loft mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek ‘Konsept Mobilya’ üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.