Tatilsepeti.com

Turizm, E-ticaret, Bilgi Teknolojileri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Web Site

http://www.tatilsepeti.com/

Adres

-

HakkımızdaTatilsepeti.com
 

Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti.com, 2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 14 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 27 milyonun üzerindeki ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin lider turizm portalı olma özelliğine sahiptir. Yurtiçi online satışta sektör lideri olan Tatilsepeti.com, 2009 yılında dünyanın en büyük online seyahat portallarından Expedia ile anlaşarak yurtdışı tatil satışına da başlamıştır. 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım almıştır. Ayrıca, 2014 yılı Nisan ayında Antalya’da yeni bir çağrı merkezi kurmuştur.
 
Tatilsepeti.com, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi-sonrası hizmetiyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Bu nedenle tatilsepeti.com, bugün Türkiye’nin en saygın tur operatörlerini, 2.000’i aşkın yurtiçi ve 100.000’den fazla yurtdışı oteli, yüzlerce yurtiçi ve yurtdışı turu ve binlerce uçak bileti destinasyonunu bir arada sunmaktadır.
 
Tatilsepeti.com vizyonunu, insanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider internet turizm markası olarak belirlemiştir. 
 
Tatilsepeti.com ve sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.