SMS Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satişı A.Ş.

Makine ve Ekipmanlar

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1985

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.smstork.com

Adres

-

HakkımızdaSMS - TORK Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satişı A.Ş. 

Firmamız  TORK  markasıyla 1985 yılından beri " Kontrol Vanaları" üreten, Endüstriyel Otomasyon sektöründe hizmet veren yerli üretici bir firmadır.
Ürettiği ürünleri yurt içinde  ve yurt dışında satışını yapmaktadır.

Firmamızın ; İnsan Kaynakları birimi, AR-GE birimi, Planlama- Lojistik, birimi Üretim birimi, Satınalma birimi, Kalite birimi, Mali İşler birimi, Finans ve Finansal tablolar birimi,Yurt içi satış birimi, Yurt dışı satış birimi, Ölçü kontrol ve proje otomasyon satış birimi,Müşteri İlişkileri - Pazarlama birimleri ile şirket işlevlerini yürütmektedir.
Toplam eleman sayımız 110 kişidir.
Bu hizmetlerini 2850 2 fabrikasında ve  850 m2 merkez satış binasında yürütmektedir.
www.smstork.com  adresinden  ulaşım bilgileri izlenebilmektedir.

Ürettiğimiz ürünler: TORK solenoid vanalar, TORK Pnömatik Rotary Aktüatörler, TORK Rotary Elektrik aktüatörler, TORK Pawer Patlaç Valfler, TORK Pnömatik aktüatörlü ve elektrik aktüatörlü küresel, kelebek ve globe vanalar, Pnömatik lineer aktüatörlü Globe vanalar, Pnömatik Pistonlu vanalar, Limit Switch box, Doğalgaz regülatörler, filtreler, gaz kaçak alarm cihazları, manuel reset solenoid vanalar , TORK bobinler ürettiğimiz ürünler içersindedir.
Ayrıca  Türkiye ve bölge temsilciliği yaptığı, Yurt dışı menşeili  markaların, Ölçü kontrol cihazları ( debi-basınç-seviye-sıcaklık- analiz- hız- ağırlık- nem pH.. vb)  yurt içinde satışını gercekleştirmektedir.( Bellofram- Tecsiz- Tecfluid- Atmi- Beck- Honsberg- Matrens- HKC- Power Genex- Remag markaları Türkiye temsilcisi bir firmayız.
Endüstriyel Kontrol alanında hizmet veren firmamızın kurumsal yapısındaki departmanlar ERP iztemi ve CRM  progrmaları  siztemi ile yönetilmektedir.
Kurumsal yapı çalışmasına uygun, yenilikci, araştırmayı seven, ileriye dönük hayelleri ve hedefleri olan  arkadaşlar sizleri bekliyoruz.