SMM Tekstil Ürünleri Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd. Ş

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.smmtekstil.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

VİZYONUMUZ
İleri teknolojiyle donanmış üretim tesislerimiz, yenilikçi ve özgün tasarım anlayışımız, yoğun ve derin üretim tecrübemizle çalışmalarımızı her gün daha ileriye taşıyarak her zaman gerek Türkiye’nin gerekse dünyanın en önde gelen “güvenilir konfeksiyon” üreticilerinden biri olmak istemektedir.
MİSYONUMUZ
Sürekli araştırmacı ruhunu koruyarak her zaman yaratıcı, yenilikçi, esnek olmayı sürdürmek ve her gün daha nitelikli üretim yaparak sürekli güçlenmek ve bu sayede hem müşterisini hem de onların müşterilerini her zaman mutlu etmektir.
 
SMM Tekstil 2006  yılında İstanbul ikitelli’de kurulmus Türkiye’nin örme konusunda sayılı firmaların başında gelmektedir.
 Smm tekstil her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmekte, bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek kaliteli ve nitelikli, çevre dostu ürünler üretmektedir. İplikten kumaşa tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır. Konfeksiyonun her alanında üretim yapan Smm tekstil’in önceliği üretimde sürdürülebilir, kalite-tasarım kabiliyeti ve AR-GE’ye verilen önemdir. Smm tekstil Ayda 1.500.000 -2.000.000 adet üretim yapmaktadır.
Merkezi  Bağcılar'da olmak üzere Bitlis ve Elazığ’da bulunan şubelerimizle SMM Tekstil hem üretim hem de design hizmetini Avrupa’nın önde gelen birçok markasına vermektedir. 
Hali hazırda Zara,Otto,River Island,Marks and Spencer ve de DK Company ile ihracat alanında faaliyetlerini sürdüren, iç  piyasada ise LC Waikiki,Koton ve Defacto ile yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Uzman kadrosunu her geçen gün büyüten Smm Tekstil yeni çalışma arkadaşlarını her zaman arasında görmek istemektedir.
 
 

SMM Tekstil Ürünleri Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd. Ş İş İlanları

(1 iş ilanı)