Sertrans Uluslararası Nakliyat ve Tic. A.Ş

Lojistik

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Ömerli Mah. Hadımköy-İstanbul Cad. No: 260-262, 34555 Arnavutköy-İstanbul

HakkımızdaSERTRANS ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK
  

1989 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans Logistics, uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 24 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır.
Sertrans Logistics, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru-hızlı-hatasız-sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IS teknolojileri, yaratıcı Ar-Ge grubu, yurtiçi ve yurtdışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiği esnek ve inovatif lojistik hizmetleri ve dünya geneline yayılmış uluslar arası güçlü global network ağı ile Sertrans Logistics, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir yönetim uzmanıdır.
 
 
İNSAN KAYNAKLARI
 
MİSYONUMUZ

Nitelikli insan kaynağının çalışmak istediği şirketler arasında sektörde en ön sırada yer almak.


VİZYONUMUZ


Kurumsal ve çok uluslu şirketlerin öncelikli tercih ettiği ve önerdiği glokal bir lojistik markası olmak.


İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsanı önemli bir değer olarak merkeze alan bir IK politikası ile ilerlemek.Kuruluşun stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda değişen dünya koşullarına ve iş sistemlerine uyum sağlayabilecek katılımcı ve öğrenen organizasyonlar yaratmaktır.Şirketin hedefleri doğrultusunda nitelikli insan gücünü sadece bugünün değil gelecek günlerin ihtiyaçlarını dikkate alarak seçmek.Sürekli eğitimi çalışanların iş ve özel yaşamına destek olacak vazgeçilmez bir politika haline getirmek, eğitim ve gelişimi insan kaynaklarına yapılan bir yatarım olarak görmek.Başarıyı ödüllendirmek, proje çalışmalarını teşvik etmek ve ödüllendirmek, yeni fikirleri desteklemek ve cesaretlendirmek.İnisiyatif kullanmayı destekleyen, performansı ödüllendiren ve çalışan memnuniyetini sağlayan değer odaklı bir yönetim yapısı oluşturmak.Geleceğin liderlerini kendi bünyesinden çıkartmak için doğru yetenek analizini gerçekleştirmek, yetenek havuzunu oluşturmak ve yönetmek.Personel kişiliğine saygı duyan adil, iletişime açık ve şeffaf bir organizasyon oluşturmak.Yasaklamalar yerine önleyici düzenleyici ve disipline edici önlemler almak.Şirket içinde adil, sektörde rekabetçi bir ücretlendirme sistemi uygulamak.Kurum içi ve kurum dışındaki Sertrans Marka İmajını güçlendirmek.


DEĞERLERİMİZ

Sertrans’ın en önemli değeri “İNSAN”dır. Müşterilerileri, tedarikçileri , çalışanları ile ilişkilerinde, birlikte başarma arzusu ve toplumsal katkı faaliyetlerinde bu değerleri referans alan yaklaşımlar sergiler.

MÜŞTERİ İNSAN TAKIM KURUM


DEĞERLERE DAYALI SERTRANS YETKİNLİKLERİ

“HER ÇALIŞAN LİDERDİR.”

‘İŞİNİN LİDERİDİR’
Kritik bilgiye sahiptir, kaynakları doğru yönetir, yenilikçidir, vizyonunu kurum vizyonu ile bütünleştirir.

‘EKİBİNİN LİDERİDİR’
Birlikte başarmayı ve güçlü iletişimi destekler, coşku ile çalışır ve coşku yaratır.

‘KENDİNİN LİDERİDİR’
Özgüveni, cesareti, öğrenme merakı yüksektir, çalışkandır ve kişisel bütünlüğü tamdır. Güvenilirdir.


 
 
SERTRANS’LI OLMAK

Sertrans Holding ve bağlı şirketlerinde çalışmak için kariyer portalları, web, e-posta vb. kanallardan yapılan tüm başvurular titizlikle incelenir.

Sertrans’ın en önemli değeri “İnsan” dır. En önemli değerini aldığı her kararda ve yaptığı her uygulamada referans alan Sertrans, yapılan her iş başvurusunu “İSTİSNASIZ OLARAK” en geç 6 işgünü içinde yanıtlar, başvurunun nasıl değerlendirildiği ve nasıl bir sürecin izleneceği konusunda her adayımızı bilgilendirir.

Yapılan tüm görüşmeler “Sertrans Gizlilik Prensipleri” gereğince saklı tutulur ve kayıt altına alınır. Sertrans’lı olmak üzere başvuru yapmış tüm adaylarımızla, ileride potansiyel “Takım Arkadaşımız” olabilir fikri ile her zaman iletişimde kalır, kendilerini bilgilendirerek ve gelişimlerini takip ederek ilerleriz. Yeni mezun arkadaşlarımıza kariyer danışmanlığı ve rehberliği faaliyetleri de verilmektedir.
 
 
SERTRANS Yetenek Yönetimi, 360° Yetkinlik Değerlendirme, Kariyer Planlama, Performans Değerlendirme ve İşe Alım – Oryantasyon süreçlerimizle ilgili bilgi almak içinweb sitemize davetlisiniz.
www.sertrans.com.tr