Saint-Gobain Weber Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yapı Kimyasalları

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1927

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.tr.weber

Adres

-

Hakkımızda

1665 yılında Fransa’da kurulan Saint-Gobain, bugün dünyanın en inovatif ilk 100 şirketinden biri olarak 67 ülkede, 170.000 üzerinde çalışanı, 1.000’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor. Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefi, enerji tasarrufu ve çevreyi koruma motivasyonu ile çalışan Saint-Gobain, yüksek performanslı ve yenilikçi ürünler ile çözümler tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyor.
 
Saint-Gobain, 3 ana iş kolunda faaliyet gösteriyor;
 
- Yapı Malzemeleri (Endüstriyel Harçlar, Alçı, İzolasyon, Boru, Dış Cephe Ürünleri)
- İnovatif Malzemeler (Düz Cam, Yüksek Performans Ürünleri)
- Yapı Malzemeleri Dağıtımı
 
Saint-Gobain Grubu’nun yapı malzemeleri iş kolunda 1927 yılından beri faaliyet gösteren Weber, bugün 60 ülkede 10.000 çalışanı ve 200’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor. Köklü yerel bilgi birikimini, uluslararası AR-GE deneyimi ile birleştiren Weber, dünya genelinde dış cephe ve ısı yalıtımı, seramik ve doğal taşlar, teknik harçlar, zeminler, örme duvarlar ve iç cepheler için yüksek standartlarda çözümler sunuyor.
 
Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, su yalıtımı ve teknik harçlar, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü, 600’ü aşkın bayisiyle yaygın bir satış ağı bulunuyor.