ROVENMA A.Ş.

Bilişim, Makine ve Ekipmanlar, Yazılım, Elektronik Kart Sistemleri, Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2016

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

http://www.rovenma.com/en/

Adres

Üniversiteler Mah. 1596. Cd. Hacettepe Teknokent 6. Ar-Ge Safir Bloklar A Blok Kat: 8 – 9 No: 27 – 28 Beytepe / Çankaya / Ankara / Türkiye

Hakkımızda

Rovenma olarak sürdürülebilir teknolojik ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, genç ve inovatif bir teknoloji firmasıyız. Yetkin ve çok yönlü ekibimiz ile beraber birçok alanda farklı başarılara imza atmış deneyimli teknoloji girişimcisi kurucularımız ile çevreye ve insanlığa sorumluluklarımızı sürekli gözetmekteyiz.

Rovenma olarak, günümüz bilişim teknolojisinin en temel yapı taşını oluşturan temel elektronik tasarım kabiliyetlerini eşsiz bir yazılım tecrübesi ile birleştirmekteyiz. Bu bilişim harmanını ise yenilikçi yöntemlerle fiziki dünyaya mekanik tasarım kabiliyetlerimiz ile sunmaktayız.

Bizim için bir ürünün sadece çalışması hiçbir zaman yeterli değildir. Performans, kalite, güvenilirlik, fiyat ve güvenlik en önemli tasarım ilkelerimizdendir. İlkelerimize bağlı olarak, ürünlerimizin yaşam döngüsü boyunca, kullanıcılarımıza her türlü desteği vermeyi en önemli sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.