REMAX Premium

Emlak Geliştirme, Gayrimenkul, Emlak İşleri, Gayrimenkul Değerleme

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.30 - 19.00

Cumartesi: 09.30 - 19.00

Pazar: 12.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2017

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.remaxpremium.com

Adres

Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı No: 47 A/B Çankaya / Ankara

Hakkımızda

RE/MAX International kimdir? RE/MAX  International  100’den fazla ülke ve bölgede, 7.500 franchise ofisi ve 115.000 e yakın gayrimenkul danışmanı ile hizmet veren, sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider, 1973 yılında ABD’de kurulmuş ve bugün dünyada en çok gayrimenkul satışını gerçekleştiren firmadır.


RE/MAX Türkiye kimdir? RE/MAX Türkiye, ülkemizde 1997 yılında faliyetlerine başlamış olup bugün 264 ofis, 4300 den fazla profesyonel gayrimenkul danışmanları, yaygın, modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. RE/MAX Türkiye, ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe açık ara lider firma konumundadır.


RE/MAX Premium Kimdir? RE/MAX Premium, Ankara – Yıldız’da, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, merkezi konumlu, 370 m2 prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir. Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır. RE/MAX Premium iddialı bir PROJEDİR  ! RE/MAX Premium sektörde EN iyileri yetiştirmek, EN iyilerle çalışmak, EN memnun müşterilere sahip olmak hedefindedir  ! Siz de ekibimize katılmak, iş ortağımız olmak, kazananlar arasında yer almak isterseniz, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanlarımıza başvurunuzu yaparak aramıza katılmanızdan mutluluk duyarız  !