Ray Sigorta A.Ş.

Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1958

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.raysigorta.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

1958 yılında, ulaştırma sektörünün önemli kuruluşları olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları, Denizcilik İşletmeleri ve Türk Hava Yolları’nın ortak girişimiyle kurulan ve daha sonra özelleştirilen Ray Sigorta, sektöründe yarım asrı aşkın süredir hizmet veren, köklü bir şirkettir.
 
2008 yılında 25 ülkede faaliyet gösteren, Avrupa’daki lider sigorta gruplarından Vienna Insurance Group (VIG) bünyesine katılan Ray Sigorta, VIG’den aldığı güçle ve sektördeki 59 yıllık bilgi birikimi ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına özel sigorta çözümleri sunmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir. Ray Sigorta oto, konut, sağlık, seyahat, sorumluluk, işyeri, tekne, mühendislik, nakliyat, havacılık branşlarında Türkiye genelinde hizmet vermektedir.
 
Genel Müdürlüğü İstanbul Tarabya’da yer alan Ray Sigorta’nın, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana Bölge Müdürlükleri’yle birlikte yaklaşık 250 çalışanı bulunmaktadır.